Rozhodly jste samy, milé čtenářky. Mužem roku 2010 se v našem magazínu stal populární herec s charismatickým hlasem a tváří záporňáka Karel Roden. Ve finále převálcoval například Jeana Reno a na cílové pásce i Kevina Costnera!

Hned na úvod jedna dobrá zpráva: Mužem roku 2010 magazínu Žena-in.cz se stal český herec Karel Roden! Panu Rodenovi gratulujeme a během letošního roku s ním uveřejníme rozhovor (doufejme, že co nejdříve, ale vzhledem k jeho vytíženosti je pravděpodobné, že to nebude zrovna zítra).

Cesta Karla Rodena k titulu

Anketa o Muže roku v našem magazínu probíhala po celý rok 2010. Nominovali jsme v ní vždy na počátku týdne jednoho jubilanta, který se v daném týdnu narodil, jakožto Muže týdne. Na vás, milé čtenářky, bylo každý měsíc vybrat z Mužů týdne Muže měsíce. Díky tomuto systému vyplynulo dvanáct jmen, dvanácti nej chlapů! Ti se utkali ve velkém finále zde...

Karel Roden, Muž května, byl hned od počátku horkým favoritem. Jeho raketový start stíhali jen další čtyři nominovaní: Bruce Willis, Jean Reno, Svatopluk Beneš a Kevin Costner. Posledně jmenovaný v průběhu hlasování dokonce Karla na krátký čas předstihl, leč mohutný Rodenův finiš prokázal, že Češi to na cílové pásce zahraničním celebritám prostě natřou!

Finálová procenta čtenářských hlasů

  • rodenZlatá medaile: Karel Roden (19,4%)
  • Stříbrná medaile: Kevin Costner (18,3%)
  • Bronzová medaile: Jean Reno (12,6%)

Informace o finalistech, kteří se umístili na pomyslných stupních vítězů, najdete na následujících odkazech...

Reklama