Co může za letošní povodně? Za bláznivé počasí? Nad tímhle tématem se zamýšlí čtenářka Věrulinka. Souhlasíte s ní?


Zdravím a přeji krásný den všem a tobě Jakube nejvíce.

Dnešní téma mě přímo nutí napsat moje pocity z počasí. Každopádně letošní počasí je abnormální, ale čím to je? Že by opravdu měla vliv sopka, snad ano, přikláním se k tomu. Můj manžel to tvrdí od začátku, že počasí ovlivnila.

Tolik vody, co spadlo na m2, to bylo hrozný a momentální vedra, pařáky přímo který mě ničí, nejsem schopná nic udělat, myslím venku, doma máme krásný chládek.

Jsem unavená, jsem k ničemu a to sedím v chládku pod slunečníkem a jenom piji litry vody. Sluníčko je pichlavý, já nevím proč, ale mě se zdá takový silný, jiný než dříve svítilo, nebo se mi to zdá, díky mému věku? Taky asi, ale neříkám to jenom já, i zde sousedi a mladší naříkají, jak jsou unaveni.

Jinak moc přeji sluníčko na Moravě lidičkám, kteří už prahli po sluníčku a moc je lituji, co si museli zažít již poněkolikáté. Někteří přišli o domy, díky sesuvu půdy, cožpak jsme to někdy slyšeli?Tak jak je mi 60 let, jsem to nikdy neslyšela, co se to děje, to je hrůza přímo. Mám dojem, že to začalo již padáním sněhu, sice dříve taky padal sníh hodně, ale letos po X letech bylo sněhu šíleně moc. To mi ovšem vyvrací teorii, že to zavinila sopka. Každopádně letošní počasí se zbláznilo, jinak to neumím pojmenovat. Přemýšlím, jaká že bude zima? Opět haldy sněhu? Ne nechci, ale......

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kdy mi počasí nejvíc pilo krev!

Posílejte mi na redakční e-mail své příběhy z dovolených, nebo i domácí příběhy, při kterých vám počasí překazilo plány, nebo prostě jen pořádně pilo krev! Můžete je doprovodit i fotkami, pokud máte...

Pište, pište, čekají tu na vás krásné dárky za vaše příběhy!

Co můžete vyhrát?

Jeden ze dvou krásných čtvercových deštníků (viz obrázek níže), nebo opalovací krém AVON SUN+ s UVA a UVB filtrem 30.

deštníky

Reklama