Loňský Muž roku Antonín Beránek je šestým nejkrásnějším muže světa a na nedostatek práce si nemůže stěžovat. Už dva měsíce pobývá v Indonésii, kde nezahálí, a nafotil fotky pro čtyři magazíny, mezi něž patří Cosmopolitan či Harper´s Bazaar.

tonda

Největší příležitost dostal Tonda na světovou reklamu pro Asii na mobilní telefon. „Visím nyní v Indonésii na každém rohu, protože je to masívní bilbordová i televizní kampaň,“ dodává usměvavý fešák. Celkem se zúčastnil sedmi módních přehlídek a bez Tondy se samozřejmě neobešla ani ta nejprestižnější, která v Indonésii je, což je Fashion Week.

beranek„Za celou dobu jsem měl dva volné dny, tak je hodně práce, ale moc mě to baví. Představte si, že místní dívky si zjistily, kde tu bydlím, a nechávaly mi na recepci květiny, plyšáky, a dokonce jsem měl v obálce i žádost o ruku!“ směje se nezadaný Beránek, po kterém v Indonésii holky doslova šílí! Vzápětí sšak dodává: „Mně se líbí české holky a těšte se, až se v dubnu vrátím!“

„Snažím se klukům otevřít dveře v modelingu a ve společnosti, a proto budu moc rád za nové tváře a doufám, že se i letos přihlásí velké množství zájemců o titul Muž roku. Je doporučeno, vzhledem k mezinárodním soutěžím, když kluci umí trochu nějaký ten cizí jazyk, mají i díky tomu lepší možnost realizovat se v zahraničí jako Tonda,“ dodáva pořadatel Muže roku David Novotný.

Zájemci se mohou hlásit na stránkách www.muzroku.cz, kde je přihláška pro letošní rok 2014. Musí splňovat věk 20 až 29 let a mít české občanství. Letošní ročník je v pořadí patnáctý, a proto bude ve znamení oslav.

Další informace i novém ročníku Muže roku se dozvíte v našem zítřejším vydání!

Zdroj a foto: tisková zpráva

Reklama