Vše i pro citlivou a problematickou pleť

5ee9dfb6f1b05obrazek.png
Tato klinicky ověřená značka dekorativní kosmetiky byla založena v roce 1937 alergologem Dr. Frankem Crandallem, který tuto jedinečnou kosmetiku vytvořil jako důkaz lásky pro svou ženu Edith, která trpěla závažným autoimunitním onemocněním, lupusem. Jako každá žena toužila po tom být krásná a po make-upu, který by byl vhodný pro její citlivou pleť a neškodil jejímu zdraví.

Physicians Formula je výrazem lásky k ženám a jejich potřebám. V odkazu Dr. Crandalla pokračujeme již 80. let a zdravá krása je pro nás stále na prvním místě. Vyvíjíme a testujeme kosmetiku, která je zárukou krásy i pro ty, kteří mají problematickou a velmi citlivou pleť.
5eeb2746dde97obrazek.png
Skvělé složení, šetrné k citlivé a problematické pleti

Všechny produkty jsou hypoalergenní a obsahují organické složky, díky kterým mohou být ženy krásné a zároveň si zachovají zdravou pleť.
obrazek.png
Ve Physicians Formula věříme v jiný druh kosmetiky, a proto jsme vytvořili „Koalici lékařů“ – radu špičkových odborníků z různých lékařských oborů, se kterými spolupracujeme na vývoji, testování a schvalování produktů tak, aby produkty odpovídaly přísným normám a standardům. Díky spojení inovací, poznatků z bio vědy, zdravotních trendů a technologií v plastické chirurgii proti stárnutí pleti vytváříme spolehlivě účinnou a moderní kosmetiku.

PHYSICIANS FORMULA
Vaše přirozeně zdravá krása

Více na Dr.MAX

5ee8d1e522feaobrazek.png
5eeb27b1d27a6obrazek.png

Reklama