Divná otázka že? Od těhotenského prádla očekáváme hlavně pohodlí, praktičnost a funkčnost. Že by mělo být ještě sexy? Hodí se vůbec toto slovo k těhotenství? Proč ne?

Řada budoucích maminek vypadá skvěle i s bříškem. Některé mají ten dar, že se jim kromě objemu břicha a velikosti prsou postava moc nezmění. Jak je vidět na obrázcích těhotných modelek, které předvádí speciální těhotenské prádlo.

Prádlo určené pro budoucí maminky v sobě spojuje módu, pohodlí i eleganci. Výšivky a jemné krajky odhalují rafinovanou ženskost. Technologie tkanin dodává maximální pohodlí při nošení po celou dobu těhotenství. V kolekci se objevují podprsenky, kalhotky, kraťasy, topy a legíny, které budou ideální na odpočinek, ale i například na jógu či mateřské cvičení.

Těhotenské prádlo může být i romantické

Půvabné vintage odstíny, romantické detaily, jako jsou krajky či mašle, a v neposlední řadě perfektně padnoucí střihy. Linie obsahuje i kojící podprsenku, která je nejen funkční, ale také skvěle vypadá. Má jemné delikátní krajkové výšivky a díky balkonovému střihu skvěle sedí. Je vhodná jak pro období těhotenství, tak pro pozdější období kojení. Kolekce také zahrnuje košilky a tílka, která poskytnou dokonalý komfort a podporu i v noci.

Foto: Pietro Brunelli

Reklama