Tetování má dnes kdekdo. Někteří to své skrývají, jiní se jím chlubí při každé příležitosti. Proti gustu žádný dišputát. Co ale dělat, když se jednomu z partnerů tetování líbí, a druhý jej považuje za vrchol nevkusu? Tady je každá rada drahá. A překvapení „podívej, co mám nového“ asi není tou nejlepší cestou!

Příběh paní Kateřiny je lehce úsměvný. Jí ovšem do smíchu poslední dny moc není. Realizovala tajně sice svůj sen, ale zároveň ví, že se bude muset vyrovnat s jistými okolnostmi, které jí mohou řádně znepříjemnit život. Dokonce se teď, když vystřízlivěla z opojného pocitu „vítězství“, bojí, že může navždy přijít o milovaného partnera.

Tak dlouho Kateřina (35 let) toužila po nějakém tetování, navzdory tomu, že její manžel  nemá „pomalovanou kůži“, jak tomu sám říká, rád, až si jednoho dne nechala v jakémsi „záchvatu malé osobní revolty“ to své vysněné konečně udělat.

tetování

Ke svému záměru využila manželovu nepřítomnost, když byl na služební cestě. Nyní se však bojí, co jí na to řekne, až to její tajemství objeví… Původně jí připadalo vtipné, že na to náhodou přijde při jejich první společné noci po delším čase, teď nosí i do postele ponožky, protože se najednou odhalení skutečnosti bojí…

Vůbec nechápu, proč mě popadla taková rebelie,“ říká sympatická maminka dvou školáků. „O tetování jsem snila roky, ale protože jsem věděla, že můj konzervativní manžel by byl proti, tak jsem se tím nějak extra netrápila.“

  • Pak ale stačilo pár dnů, kdy byl Katčin manžel pryč, a pokušení se dostavilo… 

Kateřina totiž při úklidu bytu našla obrázek, který si kdysi nechala pro účel tetování nakreslit, a věci vzaly rychlý spád. Využila svých kontaktů a zanedlouho už měla na kotníku malý decentní ornament.   

První dny byla doslova nadšená. Představovala si, jak v létě bude její tetování v sandálkách bezvadně vypadat a jak si konečně bude připadat „celá“. Tetování totiž bylo to, co jí – podle jejích slov – chybělo k její osobnosti.

Opravdu se bojím, že se manžel naštve a bude to mít nějaké nepříjemné důsledky,“ svěřuje se žena, které se již několik dní daří svou novou ozdobu před partnerem utajovat. „Připadám si jako nějaký nezbedný záškolák a není to teda příjemný pocit,“ dodává s tím, že si velmi dobře uvědomuje, jaké může mít taková na první pohled hloupost dopad.

Manžel je velmi zásadový člověk. Tuhle vlastnost na něm miluji, ale zároveň ve mně občas vzbuzuje vzdor, který jsem možná tentokrát přehnala,“ vzdychne na závěr Kateřina a povytáhne si už naučeným gestem ponožku, jako by se chtěla přesvědčit, že skutečně dobře chrání její tajemství.

Ale ponožky nelze nosit věčně….

Přečtěte si také:

Reklama