Cenit si na chlapovi můžete různých věcí. Čtenářka Bramborka oceňuje hlavně to, že ji její chlap dokáže uživit...

Téma dne je takřka u konce. Podívejte se ještě na fotografii muže živitele, kterou zaslala čtenářka Bramborka. Krátce po 16.00 hodině se dozvíte, ktrou čtenářku jsem odměnil slíbeným dárkem.


Můj partner je hodný, sympatický, spolehlivý, ale hlavní je, že je to živel! Vůbec s ním není nuda. Je akční, pořád by něco podnikal. U nás se stále něco děje, hodně sportujeme, chodíme na výlety, na koncerty. A taky je správně praštěný. Dalo mi práci vybrat jednu fotku, protože těch trhlejch mám nespočet. Nakonec to vyřešil sám, protože některé mi zveřejnit nedovolil. Tuhle mi jednou poslal na zeď na facebook, když byl kdesi s kamarádem. Jsem ráda, že beze mě nedělá žádné lumpárny a nemusím se o něho bát.

muž živitel

Bramborka

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy