shutterstock-488407927.jpg
Foto: Profimedia

Během rozhovoru pro nové číslo časopisu W Magazine 59letý tatínek George Clooney prozradil nejen své zkušenosti s výchovou dětí v době pandemie, ale také to, že doma mají s manželkou malou neshodu. Na vlasy jejich tříleté dcery se nesmí sáhnout.

Stříhám vlasy synovi i sám sobě. Kdybych ale ostříhal vlasy dceři, dostal bych se do potíží. Moje žena by mě pravděpodobně zabila,“ přiznal otevřeně herec. Zároveň zavtipkoval i o tom, že v době pandemie zastává roli ženy v domácnosti. Prý hodně pere, uklízí a myje nádobí. „Můj koníček je momentálně praní prádla. Jsou to tak dvě pračky denně. Taky hodně vařím, prakticky celý den, protože děti hodně jedí. Z toho je také hodně špinavého nádobí, a takhle to jde pořád dokola.“

601d4d0010cc5profimedia-0400965698.jpg
Foto: Profimedia

Mnoho slavných osobností v době pandemie nemá kolem sebe služebnictvo, na které bylo zvyklé. K nářkům se přidala nedávno třeba i Kim Kardashian, která se musela starat o všechny své děti sama. George Clooney nemá sice jako Kim čtyři děti, zabrat mu ale dávají evidentně i tříletá dvojčata Alexander a Ella.

Reklama