Tento týden mají narozeniny Jan Révaj a Martin Stránský. První je určitě kořen k pohledání a leckteré dívčí či ženské oko na něm spočine se zalíbením… a  právě proto jsem si ho (pro vás možná nepochopitelně) nevybrala.

Rozhodla jsem se, že na Muže týdne nominuji herce Martina Stránského.

Jméno: Martin Stránský

Datum narození: 11. 2. 1970

Znamení: Vodnář

stransky

Že vám to jméno nic neříká? Ale jděte. Možná nevíte, jak vypadá, pokud nechodíte do Divadla pod Palmovkou, kde hraje skvěle Cyrana, nebo divadla v Plzni, kde je v angažmá, ale určitě znáte jeho charismatický hlas, kterým na vás promlouvá nevymáchanými ústy doktora House. Už jste doma? Tak to jsem ráda, protože Martin Stránský si určitě pozornost zaslouží.

A víte, proč jsem si ho ještě vybrala? Nejraději píšu o vlastních zkušenostech a o lidech, které jsem někdy osobně potkala. A je mi potěšením, že Martin Stránský patří mezi ně.

Dokonce jsem ho viděla i v trenýrkách, chi chi. Ale ne tak, jak si myslíte. Bylo to ve vší počestnosti při kostýmových zkouškách v plzeňském divadle. Takže tam jsem ho nesvlékala, ale oblékala. Poprvé do kostýmu Babyho v divadelním nastudování muzikálu Šakalí léta, podruhé jako Merkucia v Romeovi a Julii a potřetí jako mlynáře v Lucerně.

A jaký na mě udělal dojem? Není to prvoplánový hezoun, ale nerozhodně mu nechybí sexappeal. Má zvláštní smysl pro humor, ne nepodobným zmíněnému Houseovi, takže vás snadno uvede do rozpaků, že se červenáte jako puberťačka. A je to i úžasný pohodář, který si nehraje na hvězdu a nikdy neprudí. Tedy alespoň ne kvůli kostýmu.

A co je na něm ještě zvláštní? Přestože je to kus chlapa, působí svým způsobem plaše a jakoby stydlivě. Nebo že by to byla nějaká jeho fintička?

To jsem zatím neprokoukla, ale to mě netrápí. Chlap má mít přece své tajemství, ne?

Jak se líbí Martin Stránský vám?

Je-li vám málo, co jsem o něm napsala, klikněte ZDE

 

foto zdroj: http://www.stranskymartin.webgarden.cz/

Reklama