lenny

Každé pondělí vybíráme ze všech známých mužů, kteří v následujícím týdnu oslaví narozeniny. Muže týdne. Dnes tu máme něco pro svobodomyslné alternativce, kterým nejvíc sexy připadá snědý svalnatý chlápek s kytarou. Song Fly away, pod nímž je podepsán právě tenhle hezoun, znáte určitě všichni.

Rozhodla jsem se při vší sentimentálnosti, že vám ukážu jeho něžnější stránku. Tahle něžná balada mě prostě dostala:

Lenny Kravitz
Povolání:
Zpěvák
Datum narození: 26. 05. 1964
Znamení: Blíženci 

Zlennypěvák, skladatel, kytarista a producent, původem z New Yorku. Hudbou se začal zabývat pod vlivem Stevie Wondera. Zpíval mimo jiné v chlapeckém sboru.

V roce 1987 pořizuje první demonahrávky, obsahující i pozdější úspěšný titul - Let Love Rule. Jeho kytarová hra bývá přirovnávána k Jimi Hendrixovi. Stylově je ovlivněn funkem, rockem i hippiesovskou filosofií. Pozornost si získal spoluprací s Madonnou na skladbě Justify My Love (1990). Kravitz se prosazuje v anglické hitparádě písní It Ain´t Over ´Til It´s Over (1991). Později spolupracoval s řadou dalších hvězd (například Mick Jagger, Aerosmith, Vanessa Paradis).

S francouzskou zpěvačkou Vanessou Paradis, dnes partnerkou Johnnyho Deppa, kdysi několik let žil, odstěhovali se spolu do USA...

  • Celý životopis si přečtěte na stránce Osobnosti.cz: Lenny Kravitz

Volba Muže roku v magazínu Žena-in

Muž týdne
Muže týdne nominuje redakce z jubilantů, kteří mají v daném týdnu narozeniny.

Muž měsíce
Poslední týden v měsíci (nebo první týden následujícího měsíce) vychází novinka, ve které můžete hlasovat až do konce měsíce o Muži měsíce.

Muž roku
Muže roku budete vybírat vy, a to hlasováním přes vánoční svátky. Budete ho samozřejmě vybírat z již zvolených Mužů měsíce. S Mužem roku 2010 magazínu Žena-in uděláme během ledna (pokud půjde o zahraničního muže, je možné, že se termín trochu zpozdí) exkluzivní rozhovor pro čtenářky Ženy-in, ve kterém budete moci položit Muži roku i své otázky.

Kdo konkuruje Lennymu ve volbě muže měsíce května?

Líbí se vám Lenny?

Reklama