Kdo by neznal Pearl Harbor, 40 dní a 40 nocí, Černý jestřáb sestřelen? Kdo by neznal toho roztomilého chlapíka klukovského vzhledu? Josh Hartnett je mužem pro tento týden.

josh

Josh Hartnett
Povolání:
Herec
Datum narození: 2. 7. 1978
Znamení: Rak   

joshPřestože se narodil v Kalifornii, vyrůstal v St. Paul ve státě Minnesota. Po rozvodu svých rodičů zůstal se svým otcem Danielem a nevlastní matkou Molly. Jeho největší vášní byl fotbal, ale po zranění kolena s fotbalem musel přestat. Jelikož byl neposedné dítě, tak jej teta zapsala do hereckého kroužku. Po pouhé zkušenosti z místního divadla a jediné reklamě se rozhodl odjet do Los Angeles, kde se rozhodl uskutečnit svou hereckou kariéru.

S nebývalou rychlostí dostal svou první práci v televizním seriálu Cracker (1997). Ačkoliv dostal poměrně malou roli, dokázal na sebe upozornit. Svou debutovou filmovou roli získal v hororovém snímku Halloween H20 (1998). Díky jeho kvalitnímu hereckému projevu dostal další práci ve scifi hororu Fakulta (1998), kde si zahrál studenta herringtonské střední.

V roce 1999 si zahrál v romantické komedii Smrt panen spolu s další mladou herečkou Kirsten Dunst. Díky této roli ne sebe upoutal pozornost Michaela Baye, který Joshe obsadil po boku Bena Afflecka v jeho veleúspěšném filmu z druhé světové války Pearl Harbor (2001).

josh

Celý životopis najdete na stránkách osobnosti.cz: Josh Hartnett

Josh se o titul muž měsíce července utká s poněkud mužnějšími typy:

Volba Muže roku v magazínu Žena-in

Muž týdne
Muže týdne nominuje redakce z jubilantů, kteří mají v daném týdnu narozeniny.

Muž měsíce
Poslední týden v měsíci (nebo první týden následujícího měsíce) vychází novinka, ve které můžete hlasovat až do konce měsíce o Muži měsíce.

Muž roku
Muže roku budete vybírat vy, a to hlasováním přes vánoční svátky. Budete ho samozřejmě vybírat z již zvolených Mužů měsíce. S Mužem roku 2010 magazínu Žena-in uděláme během ledna (pokud půjde o zahraničního muže, je možné, že se termín trochu zpozdí) exkluzivní rozhovor pro čtenářky Ženy-in, ve kterém budete moci položit Muži roku i své otázky.

Reklama