shutterstock-1427813537.jpg

Austin kvůli filmu musel změnit barvu vlasů, a i když mu světlé slušely mnohem více, teď dostal potřebné charisma. Po devíti letech se navíc nyní rozešel s přítelkyní herečkou Vanessou Hudgens. Mladším ročníkům nejednou navíc rozbušil srdce, když hrál roli tajemného Sebastiana v The Carrie Diaries. Teď je volný a fanynky se můžou zbláznit nadšením. Co o Austinovi ještě víme?

shutterstock-78196705.jpg

Austin se narodil 17. srpna 1991 v Kalifornii a než se z něj stal herec, začínal jako zpěvák a model. Jeho koníčkem je stále skládání písní, hraní na kytaru a klavír a také rád sportuje.

profimedia-0460246873.jpgZdroj fotografií: Shutterstock a Profimedia

Když mu bylo třináct let, oslovila ho herecká společnost, jež mu pomohla prosadit se. Austin se od té doby rolí nepustil, i když pravda, že byl spíše seriálovým hercem. Jeho první role byla ve filmu The Faithful, ale proslavil se hlavně rolí ve filmu Příšerky z podkroví. Kariéra pokračovala třeba rolí ve snímku Hannah Montana, kde se objevil po boku Miley Cyrus. V roce 2021 ho uvidíme v nyní připravovaném projektu Untitled Elvis Presley Projekt, kde by měl hrát i Tom Hanks.

Reklama