A je to tady. I letos si my ženy přijdeme na své. Prestižní soutěž pro krásné muže s názvem Muž roku, která má již několikaletou tradici, již brzy půjde do svého finále. Žena-in je i tento rok jejím hrdým mediálním partnerem, proto právě teď máte možnost se s jednotlivými finalisty seznámit. Všem mužům jsme položily sedm otázek a vy si na základě jejich odpovědí o nich můžete udělat obrázek. Dnes vám představujeme šestého finalistu - Pavla Kuglera.

sd

  • Jméno: Pavel Kugler               
  • Věk: 24 let
  • Povolání: Obchodní zástupce
  • Bydliš: Beroun

Čím tě (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Dokáže mi učarovat už od pohledu žena sršící optimismem, která si na nic nehraje a je přirozeně krásná. Vždy mi imponuje, když z ženy číší osobnost.

A naopak jakou vlastností tě žena absolutně odradí? (žárlivost, okusování nehtů, hysterie, vypočítavost, lenost…)
Namyšleností a vypočítavostí.

Co (jaká vlastnost nebo jaký atribut) podle tebe dělá muže mužem?
Respekt k ostatním lidem, pokora a slušné vychování.

Jak si představuješ ideální program na večer? (Sportovní utkání s kluky v hospodě u piva, nebo romantický film doma s přítelkyní?)
Myslím, že je více možností, než jen romantický film či pivo. Ideální večer pro mě je, jít se projít s přítelkyní a psem podél vody, sednout si u jezu a povídat si o zbytečnostech. Ale hlavně vědět, že mi ten druhý naslouchá.

Vidíš svoji budoucnost jako ženatý muž, nebo jsi spíš zastánce psí knížky, nebo dokonce absolutní svobody?Nad touto otázkou je příliš brzo přemýšlet a ani na ní momentálně nedokážu odpovědět. Uvidím, jak se život vyvrbí a budu se přizpůsobovat tomu, co mi přichystá.

Kdyby ses mohl vtělit do nějaké osobnosti českých nebo světových dějin a žít jeho/její život, kdo by to byl a proč?
První kdo mě napadnul je Dalajlama. Protože žije klidný vyrovnaný a určitě spokojený život.

Pokud bys měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co by ses zeptal?
Jak vlastně ta fyzika, matematika a chemie funguje?

ds

Jak se vám Pavel líbí? Budete pro něj hlasovat v anketě magazínu o Muže roku magazínu Žena-in? Již brzy vám představíme další finalisty, sledujte rubriku Společnost!

K tématu již vyšlo:

Reklama