A je to tady. I letos si my ženy přijdeme na své. Prestižní soutěž pro krásné muže s názvem Muž roku, která má již několikaletou tradici, již brzy půjde do svého finále. Žena-in je i tento rok jejím hrdým mediálním partnerem, proto právě teď máte možnost se s jednotlivými finalisty seznámit. Všem mužům jsme položily sedm otázek a vy si na základě jejich odpovědí o nich můžete udělat obrázek. Dnes vám představujeme pátého finalistu - Martina Kurku.

sd

  • Jméno: Martin Kurka                
  • Věk: 24 let
  • Povolání: Student
  • Bydliště: Brno

Čím tě (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Inteligencí, ambicemi.

A naopak jakou vlastností tě žena absolutně odradí?
Určitě žárlivost a vypočítavost.

Co podle tebe dělá muže mužem?
Charakter.

Jak si představuješ ideální program na večer?    
Romantický večer s přítelkyní.

Vidíš svoji budoucnost jako ženatý muž, nebo jsi spíš zastánce psí knížky, nebo dokonce absolutní svobody? Doufám ve spokojeného ženatého muže.

Kdyby ses mohl vtělit do nějaké osobnosti českých nebo světových dějin a žít jeho/její život, kdo by to byl a proč?
James Hunt. Pokud jej lze považovat za osobnost dějin. Život závodníka by mě určitě bavil, i když ten Huntův byl až moc divoký.

Pokud bys měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co by ses zeptal?       
Nakolik dobrým jsem člověkem. Je to jedna z věcí, na kterých si zakládám, tak bych se zeptal na zhodnocení mého snažení.

sd

Jak se vám Martin líbí? Budete pro něj hlasovat v anketě magazínu o Muže roku magazínu Žena-in? Již brzy vám představíme další finalisty, sledujte rubriku Společnost!

K tématu již vyšlo:

Reklama