Je mladý, krásný, chytrý, pyšní se perfektní postavou a prý je to hodný kluk. Takový je Muž roku 2016 Martin Kurka. Ač v soutěži nezískal pomyslnou medaili, získal díky vám titul Muže roku 2016 magazínu Žena-in. Co vám čtenářkám Martin vzkazuje a jakou slečnu hledá, si můžete přečíst níže.

Martin KurkaMartine, naše čtenářky tě zvolily jako Muže roku 2016. Co bys jim vzkázal? A proč myslíš, že si zabodoval právě ty?
Mockrát děkuji za jejich podporu. Opravdu si toho vážím, že vybraly právě mě. Vážně netuším, čím jsem čtenářky vašeho magazínu okouzlil :-). Samozřejmě mi to ale lichotí.

Proč ses přihlásil do soutěže Muž roku?
Ten nápad nebyl z mé hlavy. Už asi před pěti lety mi říkala jedna má známá, že bych to měl zkusit. Tenkrát mě to pobavilo. Následně jsem to slýchával každý rok. Nyní jsem ale měl čas a řekl si, proč to nezkusit?

Jak neseš to, že jsi nevyhrál?
Připravoval jsem se na to půl roku, určitě jsem chtěl vyhrát. Nicméně jsem si jistý, že Pepa, který se se stal Mužem roku 2016, si to rozhodně zasloužil. Porota vybrala správně.

Josef Kůrka byl tedy i tvůj favorit?
Byl to jeden z mých tipů.

Splnila soutěž tvá očekávání, nebo jsi byl naopak zklamán?
Mé očekávání to splnilo. Čekal jsem, že bude spousta nových zážitků, což bylo. Navíc jsme s kluky utvořili dobrou partu. Soustředění bylo skvělý a dva dny před soutěží, kdy jsme byli pohromadě, jsem si taky užil.

Co pro tebe během soutěže bylo nejhorší?
Musím se přiznat, že jsem dříve byl celkem „partyman“, což moc nejde dohromady s fyzickou přípravou na soutěž. Relativně těžké zpočátku tedy bylo si odpustit večírky, nicméně teď jsem za to rád. Dále pro mě nebylo zrovna jednoduché natrénovat volnou disciplínu, jelikož jsem nikdy zájmově netančil, ale s pomocí lidí se mi to podařilo vyladit (tedy aspoň doufám :-) ).

Martin Kurka

Jsi připraven na popularitu, které by mohla přijít?
Jestli jsem připraven, nevím, ale člověk do toho s tím jde. Doufám, že teď po soutěži přijdou i nové příležitosti, nicméně jsem si dobře vědom, že tady nejsme v pohádce o Popelce a nikomu do klína nespadnou tři oříšky, aniž by pro to něco udělal.

Chtěl by ses stát profesionálním modelem, jestli tomu dobře rozumím?
Modeling mě baví, nicméně jej stále beru spíše jako koníček a příležitostný přivýdělek. Studuji právo a tomu se taky chci po škole věnovat, jelikož očekávám, že to mě bude živit, i když budu mít nějakou tu vrásku nebo šedinu.

Když už jsme u té popularity, co ženy? Jistě je o tebe teď větší zájem?
Zájem je podstatně výší u všech dvanácti finalistů, co jsme se bavili.

Ty jsi svobodný, nebo máš přítelkyni?
Nemám přítelkyni.

Tak to jistě dámy rády uslyší. Prozraď mi, jaká žena u tebe má šanci?
Určitě inteligentní a tolerantní. Nemám vyloženě svůj typ ideální ženy, musí mě prostě něčím zaujmout. A to „něco“ je pokaždé něčím jiným.

A co taková kritéria jako jsou velká prsa či zadeček?
Přiznám se, že když jsem byl mladší, tak jsem na tyto věci koukal. Postupem času oceňuji spíš to chování a celkový projev. Je úplně jedno, jestli je to blondýna s velkými prsy, nebo bruneta s malými, jde mi o to, jak si budeme rozumět. To je nejdůležitější.

Dobře, kdyby tě nějaká slečna pozvala třeba přes tvůj Facebook na kafe, šel bys?
Proč ne :-). Pokud mě nějakým způsobem zaujme, nebudu říkat ne.

Martin Kurka
Foto: Facebook - Martin Kurka

Pojď, domluvíme ti rande přes náš magazín :-). Co bys o sobě řekl dobrého i špatného (myslím vlastnosti), aby naše čtenářky, které by tě chtěly pozvat na kávu, nekupovala zajíce v pytli.
Myslím si, že jsem inteligentní, rozumný a hlavně normální člověk, snažím se být gentlemanem a chovat se k lidem hezky. Narozený jsem ve znamení berana a musím přiznat, že toto znamení mě celkem vystihuje, takže mezi negativní vlastnosti určitě patří i nějaká tvrdohlavost a nespoutanost, ale aspoň není nuda ne?

Čtěte také:

Reklama