A je to tady. I letos si my ženy přijdeme na své. Prestižní soutěž pro krásné muže s názvem Muž roku, která má již několikaletou tradici, již brzy půjde do svého finále. Žena-in je i tento rok jejím hrdým mediálním partnerem, proto právě teď máte možnost se s jednotlivými finalisty seznámit. Všem mužům jsme položili sedm otázek a vy si na základě jejich odpovědí o nich můžete udělat obrázek. Dnes vám představujeme dvanáctého finalistu - Lukáše Lesáka.

Muž roku 2016

  • Jméno: Lukáš Lesák     
  • Věk: 21
  • Povolání: Student
  • Bydliště: Plzeň

Čím tě (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Když mi dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Také mám rád, když mě překvapí svou inteligencí a podnikavostí. Mám rád veselé ženy, z kterých srší energie.

A naopak jakou vlastností tě žena absolutně odradí?
Nemám rád přehnanou hysterii, když se z komára dělá velbloud. Nesnáším faleš. Vadí mi, když je holka až moc vztahovačná, že se pak bojím cokoliv říct.

Co (jaká vlastnost nebo jaký atribut) podle tebe dělá muže mužem?
Muž by měl být spolehlivý a zručný. Také musí být schopný zařídit, co je potřeba.

Jak si představuješ ideální program na večer?
Ideální je posezení s kamarády u piva i romantický večer s přítelkyní. Je třeba to mít vyvážené.

Vidíš svoji budoucnost jako ženatý muž, nebo jsi spíš zastánce psí knížky, nebo dokonce absolutní svobody?Svojí budoucnost určitě vidím jako ženatý muž. Nemohu svou přítelkyni ochudit o ten moment, kdy si na sebe bude moct vzít ty krásné svatební šaty.

Kdyby ses mohl vtělit do nějaké osobnosti českých nebo světových dějin a žít jeho/její život, kdo by to byl a proč?
Já sám bych se chtěl stát osobností dějin J. Ale kdybych si měl opravdu vybrat někoho konkrétního, tak možná Šalamouna, pro jeho moudrost.

Pokud bys měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co by ses zeptal?
Dědo Vševědo, co mě čeká, až umřu? Nějak se nechci smířit s tím, že nic. Nejsem ten typ, který vydrží sedět dlouho na jednom místě, natož ležet do nekonečna ve stísněném prostoru pod zemí.

Muž roku 2016

Jak se vám Lukáš líbí? Budete pro něj hlasovat v anketě magazínu o Muže roku magazínu Žena-in? Již brzy vám představíme další finalisty, sledujte rubriku Společnost!

K tématu již vyšlo:

Reklama