A je to tady. I letos si my ženy přijdeme na své. Prestižní soutěž pro krásné muže s názvem Muž roku, která má již několikaletou tradici, již brzy půjde do svého finále. Žena-in je i tento rok jejím hrdým mediálním partnerem, proto právě teď máte možnost se s jednotlivými finalisty seznámit. Všem mužům jsme položily sedm otázek a vy si na základě jejich odpovědí o nich můžete udělat obrázek. Dnes vám představujeme osmého finalistu - Jana Cahu.

ds

  • Jméno: Jan Caha           
  • Věk: 28 let
  • Povolání: Učitel, šéfredaktor, jednatel společnosti
  • Bydliš: Brno

Čím tě (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Jednoznačně svojí zábavností, chytrostí, porozuměním a citlivostí, o kterou je třeba pečovat.

A naopak jakou vlastností tě žena absolutně odradí?
S každou vlastností se dá vždy něco dělat.  Nicméně je to rozhodně životní lenost, bezcílnost, nerozhodnost, přehnaná míra žárlivosti a vypočítavost.

Co podle tebe dělá muže mužem?
Rozhodnost a schopnost dávat věcem směr a řád.

Jak si představuješ ideální program na večer?
Rozhodně romantický film s přítelkyní, dobrým a zdravým jídlem a se vším, co k takovému večeru patří. Zakončený usnutím ve společném objetí.

Vidíš svoji budoucnost jako ženatý muž, nebo jsi spíš zastánce psí knížky, nebo dokonce absolutní svobody?Určitě jako ženatý muž a otec. Mám základy v tradiční rodině, to stejné očekávám i od svého života.

Kdyby ses mohl vtělit do nějaké osobnosti českých nebo světových dějin a žít jeho/její život, kdo by to byl a proč?
Přirozená inklinace k „záporákům“ a snaze změnit jejich zlé myšlení v dobré, by mně radila zvolit Piláta Pontského, nebo Hitlera. Ale já bych vybral Walta Disneyho, protože ten žil v pohádkovém světě, ovlivnit životy mnoha dětí a vykouzlil na jejich tvářích úsměv každé ráno, když vstaly.

Pokud bys měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co by ses zeptal?
Neptal bych se na nic, co by mohlo ovlivnit můj život, a tak bych se zeptal: „jaké to je, vědět vše?“.

sd

Jak se vám Jan líbí? Budete pro něj hlasovat v anketě magazínu o Muže roku magazínu Žena-in? Již brzy vám představíme další finalisty, sledujte rubriku Společnost!

K tématu již vyšlo:

Reklama