Populární soutěž pro krásné muže, pořádaná Davidem Novotným, má už svoji dlouholetou tradici a magazín Žena-in je jejím hrdým mediálním partnerem. Ani letos vás neochudíme o fotky finalistů a krátké „dotazníky“, v nichž jsme připravili sedm otázek, na které finalisti odpovídají, a vy si tak o nich můžete udělat lepší představu. Mají kromě krásného těla třeba i smysl pro humor? Dnes vám představíme dalšího finalistu, Richarda Habra.

richard.habr

Jméno: Richard Habr
Věk: 22 let
Povolání: Student
Bydliště: Praha

Čím tě (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Žena mě okouzlí svými pohledy, mimikou, svým projevem a podobným smyslem pro humor. Mám rád ženy, které mají zdravé sebevědomí. Jako velký bonus u ženy považuji zálibu ve sportu.

A naopak jakou vlastností tě žena absolutně odradí? (žárlivost, okusování nehtů, hysterie, vypočítavost, lenost…)
Určitě nemám rád nespolehlivost.

Co (jaká vlastnost nebo jaký atribut) podle tebe dělá muže mužem?
Muže dělá mužem to, jak se postaví životním výzvám a situacím. Ať už jde o ty velké životní, nebo o ty malé každodenní.

Jak si představuješ ideální program na večer? (Sportovní utkání s klukama v hospodě u piva, nebo romantický film doma s přítelkyní?)
Ideálně nějaký sport s kamarády i přítelkyní. Pak se všemi na pivo a na závěr shlédnout film z postele, to už pouze s přítelkyní.

Vidíš svoji budoucnost jako ženatý muž, nebo jsi spíš zastánce psí knížky, nebo dokonce absolutní svobody?
Rád bych se oženil a měl rodinu. Jsem spíše zastáncem klasického modelu rodiny.

Kdyby ses mohl vtělit do nějaké osobnosti českých nebo světových dějin a žít jeho/její život, kdo by to byl a proč?
To je těžké, někdo má peníze, někdo moc, jiný vědomosti, ale těžko odhadovat, kdo z nich byl nejspokojenější. Možná někým, kdo věřil v to, co dělá. Co prožít život třeba jako Sir Nicholas George Winton?

A závěrečná: Pokud bys měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co by ses zeptal?
Nevím, zda se bych zeptal na něco zásadního z budoucnosti. Možná spíš na něco z minulosti, asi bych potřeboval hodně času na rozmyšlenou.

 richard.habr

Jak se vám Richard líbí? Budete pro něj hlasovat v anketě magazínu o Muže roku magazínu Žena-in? Již brzy vám představíme další finalisty, sledujte rubriku Společnost!

Koho už znáte:

Reklama