Populární soutěž pro krásné muže, pořádaná Davidem Novotným, má už svoji dlouholetou tradici a magazín Žena-in je jejím dlouholetým mediálním partnerem. Ani letos vás neochudíme o fotky finalistů a krátké „dotazníky“, v nichž jsme připravili sedm otázek, na které finalisti odpovídají, a vy si tak o nich můžete udělat lepší představu. Mají kromě krásného těla třeba i smysl pro humor? Dnes vám představíme dalšího finalistu, Michala Maříka.

 

michal.marik

Jméno: Michal Mařík
Věk: 21
Povolání: student
Bydliště: Jihočeský kraj, Strakonice

Čím tě (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Pominu-li fyzickou krásu, tak mne žena může zaujmout či okouzlit především svou skromností, rozumem, svým charismatem a způsobem, kterým se vyjadřuje. Velice důležité pro mne je, aby dotyčná byla rozumná a především aby byla sama sebou a na nic jiného si nehrála.

A naopak jakou vlastností tě žena absolutně odradí? (žárlivost, okusování nehtů, hysterie, vypočítavost, lenost…)
Jedná-li se o vlastnosti ženy, které mi nepřijdou až tak sympatické a příjemné, pak bych zmínil především kouření a sprostá slova, která k něžnějšímu pohlaví snad ani nepatří. Na druhé místo bych zařadil paličatost spolu s neschopností naslouchat. Na závěr této odpovědi bych také zmínil lenost, která je také jedním z rozhodujících faktorů.

Co (jaká vlastnost nebo jaký atribut) podle tebe dělá muže mužem?
Pominu-li objektivní pohlavní znaky, myslím si, že každý muž disponuje jiným atributem či vlastností. Podle mě by muž měl být především sám sebou, měl by se umět rozhodovat sám za sebe, a přesto by měl naslouchat i ostatním.

Jak si představuješ ideální program na večer? (Sportovní utkání s klukama v hospodě u piva, nebo romantický film doma s přítelkyní?)
Ideální program na večer si plánuji vždy podle své nálady, která mě často přivádí na chuť sednout si s nejbližšími přáteli či rodinou, ať už u piva nebo čisté vody, a popovídat si o nejrůznějších věcech. Ideální večer ale není pouze večer s kamarády a rodinou, nesmím zapomenout na přítelkyni, se kterou si vždy mám co říct.

Vidíš svoji budoucnost jako ženatý muž, nebo jsi spíš zastánce psí knížky, nebo dokonce absolutní svobody?
Do budoucna určitě plánuji rodinu, ovšem to je daleká budoucnost a do něčeho takového se bezhlavě jen tak s nějakou slečnou pouštět nechci. Nyní to vidím tak, že člověk musí provést jakési „výběrové řízení“, aby věděl, s jakou slečnou si rozumí více a s jakou méně. Po nalezení té pravé jediné už záleží jen na tom, jestli se budeme cítit na svazek manželský, nebo ne.

Kdyby ses mohl vtělit do nějaké osobnosti českých nebo světových dějin a žít jeho/její život, kdo by to byl a proč?
Vtělit se do nějaké osobnosti českých či světových dějin bych se nechtěl, neboť jsem spokojený se svým životem v době současné.

A závěrečná: Pokud bys měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co by ses zeptal?
Pana Vševěda bych se zeptal, jestli někde ve vesmíru obíhá po své oběžné dráze planeta, kterou lidstvo do budoucna osídlí.

  michal.m

Jak se vám Michal líbí? Budete pro něj hlasovat v anketě magazínu o Muže roku magazínu Žena-in? Již brzy vám představíme další finalisty, sledujte rubriku Společnost!

Koho už znáte:

Reklama