Populární soutěž pro krásné muže, pořádaná Davidem Novotným, má už svoji dlouholetou tradici a magazín Žena-in je jejím dlouholetým mediálním partnerem. Ani letos vás neochudíme o fotky finalistů a krátké „dotazníky“, v nichž jsme připravili sedm otázek, na které finalisti odpovídají, a vy si tak o nich můžete udělat lepší představu. Mají kromě krásného těla třeba i smysl pro humor? Dnes vám představíme dalšího finalistu, Jana Vurma.

jan.vurm

Jméno: Jan Vurm
Věk: 25
Povolání: student
Bydliště: Poděbrady

Čím tě (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Žena mě okouzlí svou upřímností, ale hlavně když je veselá, bezprostřední a hravá.

A naopak jakou vlastností tě žena absolutně odradí? (žárlivost, okusování nehtů, hysterie, vypočítavost, lenost…)
Odradit mě dokáže arogance a namyšlenost.

Co (jaká vlastnost nebo jaký atribut) podle tebe dělá muže mužem?
Muž by měl dle mého vystupovat sebevědomě a působit tak, aby se s ním člověk cítil příjemně a v bezpečí. Zároveň by měl dokázat uznat chybu a nechat si poradit.

Jak si představuješ ideální program na večer? (Sportovní utkání s klukama v hospodě u piva, nebo romantický film doma s přítelkyní?)
Neupřednostňuji ani jedno. Zábavný pro mě může být romantický večer s přítelkyní a fotbal s klukama stejnou měrou jako romantický večer s klukama a fotbal s přítelkyní.

Vidíš svoji budoucnost jako ženatý muž, nebo jsi spíš zastánce psí knížky, nebo dokonce absolutní svobody?
Současný trend žití na psí knížku nebo velkého množství rozvodů by sváděl k absolutní svobodě. Ale fakt, že jsem vychovaný ve fungující rodině, a představa být vzorem pro nějakého malého „piškota“ je důvodem, proč vidím svoji budoucnost jako ženatý muž. Ale času dost…

Kdyby ses mohl vtělit do nějaké osobnosti českých nebo světových dějin a žít jeho/její život, kdo by to byl a proč?
Řekl bych nejtěžší otázka. Jsem velký sportovní fanoušek, zároveň možnost podívat se do jakékoliv doby dějin je lákavá, a o to výběr těžší. Asi Michael Jordan, pravděpodobně nejlepší basketbalista všech dob. Mít možnost zažít pocit, že jsem inspirací pro miliony lidí, tak jako byl on.

A závěrečná: Pokud bys měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co by ses zeptal?
Jak se máš, dědo? …nemám nutkání znát věci dopředu. Co se má stát, to se stane.

jan.v

Jak se vám Jan líbí? Budete pro něj hlasovat v anketě magazínu o Muže roku magazínu Žena-in? Již brzy vám představíme posledního finalistu, sledujte rubriku Společnost! 

Koho už znáte:

Reklama