Populární soutěž pro krásné muže, pořádaná Davidem Novotným, má už svoji dlouholetou tradici a magazín Žena-in je jejím hrdým mediálním partnerem. Ani letos vás neochudíme o fotky finalistů a krátké „dotazníky“, v nichž jsme připravili sedm otázek, na které finalisti odpovídají, a vy si tak o nich můžete udělat lepší představu. Mají kromě krásného těla třeba i smysl pro humor? Dnes vám představíme dalšího finalistu, Jakuba Krause.

jakub

Jméno:  Jakub Kraus
Věk: 25
Povolání: podnikatel
Bydliště: Liberec

Čím tě (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
Příjemným vystupováním, úsměvem a smyslem pro humor.

A naopak jakou vlastností tě žena absolutně odradí? (žárlivost, okusování nehtů, hysterie, vypočítavost, lenost)
Když neumí jednat na rovinu, přehnaně žárlí nebo se nesnaží na sobě pracovat. A jako nekuřák bych nemohl žít s kuřačkou.

Co (jaká vlastnost nebo jaký atribut) podle tebe dělá muže mužem?
Muž musí dodržovat své sliby a musí se umět chovat k ženám jako gentleman.

Jak si představuješ ideální program na večer? (Sportovní utkání s klukama v hospodě u piva, nebo romantický film doma s přítelkyní?)
Zacvičit si s přítelkyní v posilovně, pozvat ji na večeři, poté se připojit k našim přátelům a jít někam za písničkou. :)

Vidíš svoji budoucnost jako ženatý muž, nebo jsi spíš zastánce psí knížky, nebo dokonce absolutní svobody?
S věkem se můj názor měnil, od pubertálního „nikdy si žádnou nevezmu“ jsem se dostal do fáze, kdy si sám sebe umím reálně představit jako ženatého muže. Podle mě záleží nejvíce na tom, koho v životě potkáte.

Kdyby ses mohl vtělit do nějaké osobnosti českých nebo světových dějin a žít jeho/její život, kdo by to byl a proč?
Svůj život miluji a neměnil bych, když bych musel, chtěl bych žít život Richarda Bransona, výstředního britského podnikatele a miliardáře. Má úžasný přístup k životu a fantastické zážitky včetně cesty do vesmíru!

A závěrečná: Pokud bys měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co by ses zeptal?
Jaká padnou čísla v příští miliardové loterii! :)

 jakub.kraus

Jak se vám Jakub líbí? Budete pro něj hlasovat v anketě magazínu o Muže roku magazínu Žena-in? Již brzy vám představíme další finalisty, sledujte rubriku Společnost!

Koho už znáte:

Reklama