Populární soutěž pro krásné muže, pořádaná Davidem Novotným, má už svoji dlouholetou tradici a magazín Žena-in je jejím dlouholetým mediálním partnerem. Ani letos vás neochudíme o fotky finalistů a krátké „dotazníky“, v nichž jsme připravili sedm otázek, na které finalisti odpovídají, a vy si tak o nich můžete udělat lepší představu. Mají kromě krásného těla třeba i smysl pro humor? Dnes vám představíme dalšího finalistu, Davida Kováře.

david.kovar 

Jméno: David Kovář
Věk: 27
Povolání: Kontrolor kvality
Bydliště: Letohrad

Čím tě (kromě fyzické krásy) okouzlí žena?
To je přece jasné, hlavně tím, jaká je. Jestli je upřímná, přirozená ve svém vystupování, jestli má smysl pro humor a umí se radovat ze života. Zaujmou mě šarmantní a charismatické ženy, které jsou sebejisté. A určitá tajemnost a nedostupnost je pro mě svým způsobem odzbrojující.

A naopak jakou vlastností tě žena absolutně odradí? (žárlivost, okusování nehtů, hysterie, vypočítavost, lenost…)
Každý člověk má své nedostatky, jak se říká, nikdo není dokonalý. Podle mě jde o to, jak se s vlastnostmi toho druhého dokážete sžít, co je podle Vás v mezích a co už nejste ochotni „skousnout”. Ale vlastnost, kterou opravdu nedokážu „skousnout”, je žárlivost. Sám ten pocit vlastně ani neznám, protože tato vlastnost je pro mě známka nedůvěry.  A to je začátek špatného konce.

Co (jaká vlastnost nebo jaký atribut) podle tebe dělá muže mužem?
V první řadě by měl mít svůj názor a stát si za ním. Určitá rozhodnost je na místě a dále by měl umět dodržet své slovo. Další pro mě důležitá vlastnost je být gentleman, chovat se s úctou a respektem k ženám. A co nesmím opomenout, je samozřejmě postarat se o sebe i svoji rodinu a chránit je.

Jak si představuješ ideální program na večer? (Sportovní utkání s klukama v hospodě u piva, nebo romantický film doma s přítelkyní?)
Každého určitě napadne kombinace sportovního utkání s přítelkyní. Ale obecně, tedy kdybych měl přítelkyni, tak radši trávím večery a chvilky s ní. Samozřejmě občas vyrazím do společnosti se pobavit a pozdravit se se známými, a pak to většinou stojí za to. Ale (hypoteticky) není nad domácí pohodu s přítelkyní, kdy si jen tak zalezete pod peřinu, otevřete si lahvinku dobrého vínka, povídáte si a kouknete třeba i na pěkný film.

Vidíš svoji budoucnost jako ženatý muž, nebo jsi spíš zastánce psí knížky, nebo dokonce absolutní svobody?
Moje priority momentálně nejsou ženy, ale hlavně v tom životě něco dokázat a stát se nejdříve šťastný sám v sobě. Za ta léta člověk prostě zjistí, že musí nejdříve udělat šťastného sám sebe, než dokáže udělat šťastného někoho jiného.

Jinak jsem v tom to ohledu beznadějný romantik. Vždycky jsem si přál potkat svoji životní lásku. Tu  si vzít a mít s ní dvě nebo tři krásné děti. Bydlet v bílém baráčku s houpačkou na zahradě, bílým plotem a žít spokojeně a šťastně až do smrti. Dobře, teď trochu přeháním, ale pointa je více než jasná. Svoji budoucnost si představuji jako ženatý muž.

Kdyby ses mohl vtělit do nějaké osobnosti českých nebo světových dějin a žít jeho/její život, kdo by to byl a proč?
Popravdě jsem o tom v životě nepřemýšlel. Samozřejmě je spousta osobnosti, kterých si vážím a obdivuji je, ale jejich životy bych žít nechtěl, mám rád ten svůj.

A závěrečná: Pokud bys měl možnost zeptat se Děda Vševěda na jakoukoli otázku, na co by ses zeptal?
Byly doby, kdy bych se určitě zeptal na čísla ve sportce nebo například kdo vyhraje Muže roku. :) Ale  hodnoty se časem mění. Zjistíte, že jsou důležitější i jiné věci než třeba materiální. Takže má otázka by spíše směřovala asi na mé osobní, celorepublikové čí i světové štěstí. Jestli se prostě budeme, ať už já, nebo moje potomstvo či má rodina a lidi obecně, mít jednou lépe.

  david.kovar

Jak se vám David líbí? Budete pro něj hlasovat v anketě magazínu o Muže roku magazínu Žena-in? Již brzy vám představíme další finalisty, sledujte rubriku Společnost!

Koho už znáte:

Reklama