I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího Čecha s názvem Muž roku 2014. Organizátor soutěže David Novotný představil v pražském podniku Cafe – Cafe dvanáct finalistů, kteří se v srpnu v Náchodě utkají o tento titul. O vítězi se rozhodne 22. srpna a slavnostním večerem budou provázet Eva Decastelo a Tereza Zimová.

„S letošním výběrem finalistů jsem velmi spokojený. Myslím si, že to bude silný ročník. Finalisté mi připadají v dobré fyzické i psychické kondici. Těším se, co ukáží při finále,“ dodává pořadatel akce David Novotný. Celkem se do finále přihlásilo celkem 977 pánů z celé České republiky.

muz

„Mně se líbí černovlasí kluci, hlavně musí mít i něco v hlavě, a ne vše ve svalech,“ smála se zpěvačka Michaela Nosková, která je nyní sama a už má vybraného svého vítěze. „Je pravda, že co jsem rozvedená, tak kolem mě začali kluci kroužit,“ dodává Nosková.

To Eva Decastelo přímo lákala jednoho finalistu, aby jí mohl posekat trávu, protože se k tomu nikdo u ní doma nemá. Tereza Zimová se těší hlavně na promenádu ve spodním prádle. „Už se na to fakt těším, protože takový chlap v hezkém prádle, jako mají 69SLAM, tak je to příjemné pokoukání,“ smála se Zimová.

Dorazil i pár z TV Prima moderátorka Sandra Parmová a Michal Janotka, který zřejmě svoji přítelkyni na soustředění s chlapci jen tak nepustí. „Pojedu s ní, i když si samozřejmě věříme, ale raději ať ji mám pod kontrolou,“ dodává Janotka.

muzi

Dorazila i hubená Kateřina Kornová. „Díky stravě a cvičení jógy jsem zhubla 20 kg. Moc mě to baví a naplňuje. Už chybí jen pár kil dolů,“ smála se Kornová.

Finalisté Muže roku vyzkoušeli nové vozy JEEP a už se velmi těší na soustředění v Hotelu Rajská zahrada v Novém Městě nad Metují, které se uskuteční v červenci.

Záštitu nad letošní akcí převzali Jan Hamáček, předseda Poslanecké sněmovny, MVDr. Pavel Bělobrádek, vicepremiér pro vědu, výzkum a inovace,  starosta města Náchod Jan Birke, hejtman Královéhradeckého kraje Bc. Lubomír Franc, místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková.

„Výtěžek pokaždé putuje na charitativní účely a i letos bude věnován Martinovi Zachovi, vítězi Muže roku 2009 na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Ústavu sociálních věcí v České Skalici,“ upřesňuje poslání akce David Novotný

Český vítěz Muže roku 2014 poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International na podzim v Korejské republice v hlavním městě Soulu. Další vítězové poletí na Manhunt International a Mister Universe.

Magazín žena-in je mediálním partnerem soutěže Muž roku, již brzy se můžete těšit na medailonky jednotlivých soutěžcích a nepřijdete ani o tradiční velkou anketu: Muž roku magazínu Žena-in!

Reklama