Jako již tradičně, i letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě akce Den dobrých skutků a Muž roku. Na 23. a 24. srpna 2013 je pro návštěvníky Městského divadla připraven bohatý kulturní program v podobě koncertu a letos počtrnácté i exkluzivní soutěže Muž roku ČR. A magazín Žena-in bude i letos u toho!

finalisteLoňští finalisté - bylo na co koukat. :)Letos již počtrnácté se uskuteční soutěž MUŽ ROKU 2013, která se uskuteční v pátek 23. 8. 2013 od 20,00 hodin.

Pánové se mohou přihlásit z celé České republiky nejpozději do 30. 4. 2013, požadavky jsou věk 20 až 29 let. Přihlášky mohou vyplnit na webu www.muzroku.cz.

Z přihlášených budou vybráni finalisté, kteří se utkají při finále v disciplínách, jako je představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle od www.dmxgear.cz, volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen. Letos bude vyhlášen Muž roku ČR, a to v pořadí na prvních třech místech. Muže rok bude oblékat obchod s pánskou módou Dur z pasáže Černá růže v Praze na Příkopě.

Casting pro Českou republiku a poslední možnost se přihlásit proběhne 7. května 2013 v agentuře Jaro Management, Purkyňova 2, Praha 1, kde mezi 13–17 hodinou máte jednu z posledních možností se přihlásit na Muže roku.

Soutěž Muž roku volí opravdové muže! Za ta léta si soutěž získala punc exkluzivní soutěže, letošní šestnáctý ročník akce Den dobrých skutků a Muž roku ozdobí řada českých a zahraničních celebrit. Porota bude odborná, složená ze známých celebrit a osobností z modelingu. V rámci soutěže bude i volná disciplína, která je velmi oblíbená a sklízí úspěch vždy u publika i porotců. Nejoblíbenější disciplínou zůstává samozřejmě promenáda ve spodním prádle.

Na sobotu 24. 8. 2013 bude připraven koncert Yvetty Blanarovičové, Martina Maxy, Bohuše Matuše, Míši Noskové a Markéty Konvičkové. Večerem provází Michaela Dolinová.

Vítěz poletí opět na mezinárodní soutěž Mister International, Manhunt International a Mister Universe.

muzroku

Muž roku Martin Gardavský, pořadatel David Novotný a Mister International Cesar Curti

Přihlaste se a můžete zabodovat jako předloňský vítěz Martin Gardavský, který se stal 2. nejkrásnějším Mužem světa, nebo Jan Haraslín ze Slovenska, 5. nejkrásnější Muž světa v minulém roce.

Srdečně vás zve pořadatel David Novotný za podpory agentury Jaro management Praha.

Výtěžek z akce bude věnován na charitativní účely a léčbu Martina Zacha.

Magazín Žena-in bude i letos mediálním partnerem Muže roku. V rámci partnerství pro vás chystáme zajímavé medailonky s finalisty a možná vyjde i jedno velké překvapení pro vás, naše čtenářky, o kterém vás budeme informovat později. Zatím vás ale budeme ještě chvíli napínat. :)

Reklama