Po veleúspěšném loňském ročníku, kdy se náš Muž roku 2011 Martin Gardavský stal druhým nejkrásnějším mužem roku také v celosvětové soutěži v Bangkoku, právě odstartovalo letošní finále!

Sledujete bouřlivé dění okolo akce Muž roku, kterou již potřinácté pořádá David Novotný? My ano a máme k tomu hned několik důvodů. Jednak bude letos poprvé v rámci této akce z finalistů zvolen také Muž roku magazínu ŽENA-IN.cz, a dále není nezajímavé, že loňský nejkrásnější český muž Martin Gardavský se stal druhým nejkrásnějším mužem v celosvětové soutěži Mister Internacional.

Muz roku 2011

Přihlásit jste mohla svého partnera i vy!

V dubnu proběhla naším magazínem výzva, ve které jste mohly přihlásit toho svého chlapa do soutěže i vy, milé čtenářky.

Tato šance již skončila a včera byli při tiskové konferenci představeni vybraní finalisté Muže roku 2012. My pro vás z této akce chystáme do zítřejšího vydání reportáž, ve které bude prvním nezávazným hodnotitelem všech finalistů jedna známá osobnost českého showbyznysu (zatím vás ale necháme ještě chvíli napjaté, o koho se jedná).

Volba Muže roku magazínu ŽENA-IN.cz

I vy můžete zvolit z finalistů Muže roku 2012 toho NEJ! V průběhu následujících několika týdnů budeme uveřejňovat medailonky všech finalistů a na závěr budete moci hlasovat v anketě, a zvolit tak Muže roku 2012 magazínu ŽENA-IN.cz. K jeho vyhlášení dojde v rámci slavnostního večera, který se koná 24. srpna 2012 v Městském divadle v Náchodě, samozřejmě za účasti zástupce naší redakce.

Čtěte také...

Reklama