Problém poruch erekce se týká mnoha žen. Další ze čtenářek, které přispěly k dnešnímu tématu anonymně, si myslí, že se týká opravdu velkého množství lidí, jen o tom nechtějí mluvit...

Problémy s erekcí řeší manžel jedné z našich čtenářek. Rozhodla se o tom napsat, ale v zájmu zachování diskrétnosti požádala o podpis Anonym.


Dobrý den, porucha erekce je naším problémem v sexu. Jsem 15 let vdaná, máme 2 dospívající děti a manželovi je 48 let. Poslední dva roky má problém s erekcí. Sice se vzruší, ale nemůže dojít k orgasmu, během styku mu změkne. Je mi ho líto, když vidím, jak je z toho zoufalý a jak se snaží. Většinou se mu to povede, když mu já pomůžu orálně. Zkoušeli jsme i nové praktiky, ale ani to nepomohlo.

Píšu to proto, že se tento problém týká i vás ostatních, jen se vám o tom nechce napsat. U nás to došlo tak daleko, že jsem přemluvila manžela, aby šel k doktorovi. Začal se totiž sexu vyhýbat a vymlouval se na různé důvody, proč spolu nespat. Nechtěl ani o tom se mnou mluvit, nechtěl to přiznat, jak moc ho to trápí. Kdo by ale měl vedle něj stát jiný než já? Přece jde o jeho zdraví (a o naše společné potěšení, že ano:-). Nikdy jsem si nedovolila ho zesměšnit nebo to brát jako banalitu. Tak teď jsem zvědavá, jak dopadne terapie. Pokud bude na ž-ince podobné téma, ráda vám napíšu, jak jsme dopadli.

Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma den 2. března 2012: Poruchy erekce

  • Setkala jste se u některého ze svých partnerů s poruchami erekce?
  • Jak se poruchy erekce odrazily na psychice vašeho partnera?
  • A jak na vaší?
  • Našli jste společně řešení tohoto problému?
  • Myslel si váš partner někdy, že má poruchy erekce, ale vy jste to tak nevnímala?

Téma ožehavé, leč velice závažné. Poruchy erekce mohou se vztahem pěkně zamávat. Zajímá mě, jestli jste se někdy s tímto problémem u svého partnera setkala a jak jste ho řešila. A abychom byli diskrétní, nemusí jít o stávajícího partnera, pochopitelně. Pokud si budete přát přispět, ale nechcete zveřejnit svůj nick zde v magazínu, podepište příspěvek svým nickem a do závorky za něj napište: Anonym. Nick uvádějte zejména proto, že pro vás i tentokrát máme přichystaný pěkný dárek za jeden z příspěvků. Tím je volně prodejný potravinový doplněk na podporu erekceLiderin® (18 + 6 tablet) od Walmarku a knížku Mystický sex od A do Z- průvodce spiritualitou Východu i Západu, milostná inspirace, meditace, nejstarší mystérium (vydalo nakladatelství METAFORA - www.metafora.cz). Abyste měla šanci tento přípravek získat, musí váš příspěvek býd alespoň tak dlouhý, jako tento odstavec a do redakční e-mailové schránky dorazit nejpozději 2. 3. 2012 v 15.15 hodin.

liderin

Reklama