V minulosti jsme se již mohli setkat s případy, kdy muž porodil zdravé dítě. Ovšem pětadvacetiletý Španěl Rubén Noé Coronado bude zřejmě prvním mužem, který přivede na svět dvojčata. Své ratolesti chce porodit v nemocnici v Barceloně, kam se se svou přítelkyní nedávno přistěhoval.

Narodil se jako žena a dostal jméno Estefania, jenže se chtěl stát mužem. To se mu zatím podařilo jen napůl, sice jako muž vypadá, ale stále vlastní ženské pohlavní orgány, které si chce ještě nějaký čas ponechat, aby mohl na svět přivést nový život. Španělskými zákony je považován za ženu.

Rubén (na fotografii vlevo) otěhotněl na počátku celé proměny. Stalo se to po prodělané léčbě plodnosti poté, co lékaři jeho třiačtyřicetileté přítelkyni Esperanze (na fotografii vpravo) sdělili, že už nemůže mít děti. Pokud bude jeho těhotenství probíhat bez komplikací, stane se prvním španělským transsexuálem, který porodí dítě, a prvním transsexuálem na světě, kterému se narodí hned dvojčata.

Těhotný muž se nechal slyšet, že svůj životní příběh médiím prodat nechce, ale je ochotný prodat fotografie, které ho zachycují v brzkém očekávání komukoliv, kdo o to projeví zájem.

Co říkáte na těhotného muže? Je to podle vás vůbec muž?

Reklama