darce-seznam.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Kyle Gordy je dvaatřicetiletý muž, který za svůj život zplodil více než 65 dětí po celém světě. Profesionální dárce spermatu své neobvyklé a kontroverzní „hobby“ považuje za poslání, prostřednictvím kterého zdarma pomáhá rodinám k jejich vysněnému dítěti. Poprvé takto pomohl v roce 2014 lesbickému páru. Na svém instagramu je prý také doslova zavalen žádostmi od žen, které chtějí mít jeho dítě. 

Kontroverze jeho činnosti pravděpodobně ještě zesílila, když se dříve nechal slyšet, že by rád uspořádal v rámci reality show soutěž, během které by ženy "soupeřily" o to, která jeho sperma vyhraje.

Na druhou stranu je pravda, že si v dárcování počíná nezištně, zatímco by si prý jako dárce jinak mohl přijít v přepočtu na 33 až 56 tisíc korun. 

Nyní by zprávám, které ho zaplavují na instagramu, chtěl Kyle učinit přítrž. Podle svých slov chce totiž s dárcovstvím přestat (nebo ho alespoň omezit) a soustředit se na budování plnohodnotného vztahu. Dodává však, že lidé ho i nadále smějí kontaktovat, pokud chtějí vztah.

Kyle už tvořil pár s jednou ženou, které daroval své sperma, ovšem právě ono dárcovství nakonec stálo vztahu v cestě. Žena se nedokázala smířit s tím, že by v něm pokračoval i nadále. Nyní je Kyle připraven udělat v novém vztahu jisté kompromisy a „přispívat pouze pár vyvoleným“, jimiž jsou podle něj lidé, kteří dítě skutečně chtějí.

Zdroj info: nypostindependentnovinky, Profimedia

Reklama