Ahoj,
neodpustím si malý příspěvek k dnešnímu tématu :o)))
Z_U_Z_U

Dívala se na něj, sledovala, jak se pomalu vzdouvá a nabývá, a třásla se vzrušením a strachy. Lekala se nejen jeho velikosti, ale viděla ho poprvé v životě, i když v dnešní době je to trochu divné, všechny její vrstevnice už takovouhle zkušenost dávno mají za sebou.

V první chvíli měla chuť utéct, ale pak neodolala, musí to přece také zkusit, všechny kamarádky to líčí jako naprosto úžasnou věc. Náhlý, prudký vstup byl trošku zvláštní, i když jen na samý krajíček, v první moment sebou vyděšeně cukla, ale pak už se oddala rytmickým nárazům a její tělo obléval úžasný pocit lehkosti a beztíže. Neodolala, a i když se bála, podívala se dolů. Dívala se, jak pravidelně naráží na divoce zmítanou lasturku... cítila jak se vzdouvá další vlna a měla strach že roztříští nejen mušličku, ale ji celou...

Naprosto iracionálně uvažovala, co všechno taková na první pohled křehoučká škeblička vydrží, jaké síle odolá, sleduje jak vniká dovnitř a zase ven, obrovská síla drtící sametově hladkou jemnost samého středu škebličky.

Pak neodolala a sama chtěla hlouběji a hlouběji. Najednou vykřikla... nečekaná bolest se zařízla do celé její bytosti, až jí vyhrkli slzy do očí, tohle nečekala, tohle nechtěla. Stále silnějšími nárazy drtil její tělo a bránil jí tak, aby ho vytáhla a zbavila se té nečekané, spalující bolesti na kterou nebyla připravena. Bojovala s ním, ale byl silnější a něžným, nesmlouvavým rytmem ji přiváděl k naprostému šílenství.

V duchu uvažovala, jak se do téhle situace vůbec dostala... ano, chtěla sice konečně také vidět oceán, pozorovat rozbouřené vlny a mušle, ale v prospektu cestovní kanceláře nabízeli bezpečné pláže i dna oceánu a skutečnost? Jestli se jí okamžitě nepodaří vytáhnout toho zatraceného mořského ježka kterého si právě vrazila do nohy, sílící příboj ji tu utopí i s nablblýma mušlema, které před chvilkou tak zálibně pozorovala. Určitě se nechá ošetřit a po návratu domů bude dovolenou reklamovat u cestovní kanceláře, nechá si alespoň trochu vykompenzovat ten otřesný zážitek... minimálně delegátka je přece měla na případná nebezpečí upozornit!!!


Z_U_Z_U dnes opět snídala vtipnou kaši a poslala příspěvek nejen k tématu, ale zároveň i jako reakci na páteční erotickou povídku. To jsem zvědavý, co řekne na tu, která vyjde dneska o půlnoci…

Reklama