Nevím, jestli jsem vám to již někdy neříkala, ale moje dobrá kamarádka - a velká vědma –říká: Koho nejvíc nechceš, toho nejvíc potřebuješ.

Většinu mých psaní o květinách začínám slovy, tuto květinovou bytost jsem vždy měla ráda či ji obdivovala. Tentokrát to ovšem bude naopak. Tuto rostlinnou bytost jsem nikdy v oblibě neměla, ale jelikož všichni jsme lidé chybující, i já cítím povinnost se s vámi podělit o její vlastnosti. 

muškát

O kom dnes bude řeč, tedy psaní? Oním kvetoucím zázrakem, kterému musím ve svém úsudku přilepšit, je pro všechny známý muškát čili pelargonie. Přiznávám zcela otevřeně, muškáty mi přišly vždy obyčejné a tak trochu socialistické květiny. Podle květové terapie Doreen Virtue má ale muškát skvělé energetické vlastnosti a posiluje a spravuje naši aury a energetickou ochranu!

Čtěte také:

Podle slavné mystičky je ve spojení s archandělem Michaelem, Rafaelem a Metatronem, z čaker pak s třetím okem a korunní čakrou.

Pelargonie - muškát podle jemného učení květin pomáhá léčit poškození našeho aurického pole. Takové poškození aury, podle Doreen nazývané zlomy, dokáže způsobit mnoho věcí, například opíjení se, užívání nelegálních drog, pobývání v škodlivém prostředí či negativní lidé kolem nás. Naši auru si však také poškozujeme sami, tím, že zůstáváme v něčem, co děláme bez jakékoliv radosti či nadšení. Pelargonie má moc vyléčit účinky a následky veškerých takových situací. Jemná energie této květinové bytosti vás ale zároveň varuje před zneužíváním její síly. Nespoléhejte jen na její moc a nečekejte, že vás tato květina spasí bez vašeho přičinění!!! 

Poselstvím pelargonie na tomto světě je sdělit nám, že jsme dovolili své energii expandovat příliš daleko. Nyní nastává čas, abychom se navrátili do našeho středu. A tím zároveň vyvážili naši auru do správného fungujícího stavu. Naše aura byla v minulosti zanedbávána, ale právě teď přišel ten správný okamžik ji posílit, takže naše energetická ochrana začne opět pracovat tak, jak má. Muškát nám svým působením pomůže napravit poškození, ke kterým došlo, a naše energetické pole bude jako nové.

muškát

Muškát také dokáže zvýšit přirozenou úroveň naší vitality a doplnit zásobárnu energie, budeme pak schopni si naplno užívat každičký den…

Nikdy jsem si žádný muškát nekoupila, nikdy jsem asi ani žádný neměla, ale toto léto mám sto a jednu chuť vysadit si je všude, kam jen oko dohlédne.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama