Občanské sdružení Eko – info Ostrava si Vás dovoluje pozvat na cyklus motivačních seminářů „Musíš chtít sám/ sama“.

Semináře jsou určený všem aktivním ženám na mateřské či rodičovské dovolené a obecně ženám s malými dětmi, příp. mužům v obdobné situaci, kteří si chtějí zlepšit své uplatnění na trhu práce a sladit rodinný a pracovní život.

Semináře budou probíhat vždy v pondělí od  15 do 18 hodiny v budově MěÚ Klimkovice, místnost č. 115 v přízemí, vstup z nádvoří (semináře 1 až 3 a 5) , resp. V počítačové učebně Základní školy na ulici Vřesinská v Klímkovicích.

Partnerem projektu je město Klímkovice. Díky podpoře Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR jsou tyto semináře pro přihlášené účastníky zdarma.

Harmonogram:

15.5. 2006 1. Hledání cesty I- bez sebepoznání to nejde (osobní růst, základy psychologie a asertivity, zvyšování sebevědomí, pozitivní myšlení, zvládaní stresu, relaxace)

22.5. 2006 2. Hledání cesty II- bez zázemí to nejde (možné problémy spojené s nástupem do zaměstnání- co na to partner, děti, návrhy, řešení, jak sladit rodinu a práci)

29.5. 2006 3. Jdeme s kůží na trh (motivace lidí, jak napsat CV, jak kontaktovat zaměstnavatele, jak uspět na výběrovém řízení)

5.6. 2006 4. Nebojme se počítače (základy počítačové gramotnosti, základy internetu)

12.6. 2006 5. Hledání cesty III.- bez znalosti pravidel to nejde (právní minimum, informace o službách úřadu práce, pracovní právo, právní rámec rodiny, informace o formách pracovního poměru)Více informací na: Ivana Mariánková, tel: 737 505 288, info@eico.cz  
 

Reklama