Děkujeme za další příspěvek, který nám napsala Věrulinka. Co myslíte, co jí vadí na ní samotné? Jakou svou vlastnost považuje za špatnou?

Zdravím a přeji všem ženám-in krásný den. Ač tedy opravdu literární nadání nemám, jdu napsat svoje neřesti. Nejsem tvrdohlavá, paličatá, ale jak si vezmu něco do hlavy, musím to mít a nejlépe ihned. Oč se jedná?

O práci.

Napadne mě myšlenka, příkladně nějaké šití. Ihned vyndám šicí stroj a už šiji. Manžel, ono to nepočká do zítřka? Ne nepočká, musím ihned. Pletení, najdu nový vzor, kdybych nevím co dělala, odložím a vyndám jehlice, vlnu a už pletu.

Na zahradě cokoliv mě napadne, ihned musím jít a udělat, předělat, třeba už i za tmy. Manžel mi říká, že jsem cvok. Ano, asi jsem a lezu mu s tím pěkně na nervy.

Díky počasí jsem několik dní chodila od počítače k oknu a bědovala, kolik mám práce a sedím u počítače, jsem nervní a protivná sama sobě. Manžel mi něco řekne, reaguji nepřiměřeně, potom mě to mrzí. Další neřest, s kterou manžela rozčiluji a hodně moc.

Mám ráda věci na svém místě. Každá věc má svoje místo, ale manžel něco vezme, samozřejmě vrátí, ale o kousek dál. Nevrátí ji na to samé místo, vynadám mu a občas to i přeženu. Prostě mně to vadí, on to nechce pochopit, jak mi může tato blbost rozčílit.

A třetí neřest, sice již byla napsána, jsou cigarety. Tak ráda bych je odložila, ne nejde to, ach jo.

Zdraví Věrulinka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Myslím, že vámi posané vlastnosti jsou spíš pozitivní. Ale uznávám, že v očích druhých....

Přiznáte se také k nějaké slabosti, milé ženy-in? Nenechte se přemlouvat a napište na:

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama