63ce74c9b797eobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

„S Mirkou se syn Lukáš seznámil před dvěma lety a hned po roce ji požádal o ruku. S manželem nám to přišlo poněkud brzy, ale nemělo cenu jim to rozmlouvat, oba byli pevně rozhodnutí, se co nejrychleji vzít. Před svatbou jsme Mirku viděli jen párkrát a zdála se milá. Po svatbě se vídáme častěji a nemohla mi ujít proměna, kterou můj syn prošel,“
popisuje Marta.

Ta tvrdí, že dříve byl její syn sebevědomým mladým mužem, který měl na všechno svůj názor a rozhodně se ho nebál říct. Rozhodně měl charisma a ženy na něj docela letěly. Se svatbou se ovšem tohle všechno stalo minulostí.

„Když přijdeme na návštěvu my k nim nebo oni k nám, je to pořád samé Mirečko sem, Mirečko tam. Skáče kolem ní jako kolem nějaké královny. Dokonce když si chtěl u nás na obědě přidat knedlík, nejdřív se podíval na Mirku, která zamítavě pohnula hlavou a syn mi potom řekl, že si to rozmyslel a přidat nechce, aby nebyl tlustý a nepřestal se své ženě líbit,“ tvrdí Marta.

Ve stejném duchu se nesou i telefonní hovory s jejím synem. Ať se baví o čemkoli. Nedávno třeba o tom, co by chtěl k Vánocům, na všechno matce odpovídá, že se musí poradit s Mirečkou.

„Už jsme synovi naznačovali, že by si měl taky někdy dupnout a prosadit si svůj názor, ale nechce ani slyšet o tom, že by mu manželka řídila celý život. Schylovalo se k hádce, tak jsem radši změnila téma. Nechci, aby mu ještě Mirečka zakázala se s námi vídat,“ uzavírá Marta.

Zdroje: respondentka Marta

Čtěte také: