Vážená redakce, musím se pochlubit se svým zážitkem s celebritou.
Bylo léto a já spolu s přáteli z Liberce přijela na dovolenou na Šumavu. A jak to tak bývá, první den se popíjí a oslavuje, že jsme se sešli. Pouštěli jsme si u ohně magnetofon a stále dokola kazety Katapultu až do nočních hodin. Blížil se čas kolem první hodiny ranní a pomalu jsme se chystali k nutné hygieně.
 
Jdu jako první s baterkou a koukám do přivřené restaurace a nemůžu věřit vlastním očím, uvnitř seděl Olda Říha se svými přáteli. Tak já s kartáčkem na zuby a ručníkem jsem běžela jak cvok zpět k našim chatám a zvolala jsem: "Olda je tady." Samozřejmě mě měli kamarádi za cvoka v podnapilém stavu. Každý akorát odvětil: "Jasně, to určitě a podobně." No pak jim to nedalo, když viděli, že já oblékám triko s nápisem KATAPULT a řítím se přepadnout našeho oblíbence. Musím říct, že né jenom já, ale všichni, jež na fotkách vidíte, nejsou žádní pubíci a oblékli buď čepici nebo triko, a šli jsme na něj.
 
Musím říct, že koukal jako blázen, když jsme tam vpadli jako fanklub, ale vstal a podal mi ruku, a byl na nás velice milý. Byl na odchodu, tak jsme si mysleli, že už ho neuvidíme. Ale druhý den za mnou přišel hospodský, že nám Olda vzkazuje, pokud chceme, tak v pátek přijde znovu. Bylo to skvělé, vyfotili jsme se, nebyl vůbec nafoukáný a my měli zážitek našeho mládí před sebou, všichni jsme byli takzvaně odkojeni Katapultem a jejich zábavami, a na ně jezdíme vlastně dodnes. Nechci, aby můj článek vyzněl jakopropagace, ale obdivuji je, že jim to stále hraje, a Oldu, že dokázal tak skvěle zhubnout. Pokud budete mít možnost, tak se na ně jeďte odvázat, protože mají v sobě tolik energie, a je bezva, že ji dokážou kolem sebe rozdávat. Mějte se moc hezky a na shledanou
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Reklama