proto se o ně dobře stará naše čtenářka s nickem Kobližka a vzpomíná na moudrá slova své maminky o tom, jak by měla vypadat nožka pravé dámy. Na pedikúru ale nechodí, protože je strašně lechtivá a smíchy by se asi neudržela.

Moje maminka vždycky říkávala: „Když si chceš hrát na dámu, tak nesmíš mít sešmajdané podpatky a ropraskané paty, to je potom po dojmu z nějaké dámy“.

Myslím, že to bylo životní moudro a já si ho v sobě nesu jako takové malinké dědictví. Není každému dáno, aby měl i na nohou krásné nehty, ale leccos se dá trochu zamaskovat právě tím lakem. Já se o své nožky starám pěkně sama a kolikrát jsem slyšela, že je mám jako mimino. A to už teda vážně nejsem hódně dlouho :-)

Líbí se mi nalakované nehty i na nohou, ale samozřejmě, že noha musí být čistá. Takový špínou zčernalý palec a rozpraskané paty do takové hloubky, že připomínají vyschlé koryto řeky ,moc parády nenadělají. A chudák nalakovaný nehet to už nezachrání. Já si lakuju nehty celoročně. Jednak se mi to líbí a druhak to zakryje nějakou tu nedokonalost nehtu.

Na pedikůru nehodím, to zvládnu doma a pak - jsem dost lechtivá, takže to bych se tam asi smíchy počů...pardon...chci říct neudržela.

Přeju hezký den s hezkýma nohama. Ať vám dlouho slouží.

Kobližka

Milá Kobližko, tak to je přesně můj případ. Asi bych nesnesla, aby mi někdo cizí sahal na chodidla. Zblázinla bych se smíchy

Text nebyl redakčně upraven

...a co mi napíšete vy, milé ženy-in.

  • Jak se staráte o nohy a nehty?
  • Chodíte na pedikúru? Jak často? V čem je pro vás odborní péče lepší?
  • Vystačíte si s domácí pedikúrou? Jak postupujete? Máte nějakou „fintu“ jak mít chodidla krásně hladká? Kupujete si speciální kosmetiku na nohy? 
  • Máte nějaké problémy s kůží na nohách, jako jsou popraskané paty, otlaky, kuří oka, mozoly atd.? Jak s tím bojujete? Svěříte se nám?
  •  Jste spokojená s kvalitou a tvarem svých nehtů? Pilujete je, nebo stříháte? Ráda se chlubíte svýma nohama v otevřených botách, nebo je raději schováváte?
  • Lakujete si nehty na nohách i v zimě? Používáte spíš neutrální laky, nebo barevné?
  • Jak se vám líbí nové trendy v lakování, které představuje Mary Key? Inspirovala vás, nebo máte svůj styl a toho se držíte?
  • Jste v barvách laků odvážnější na rukách nebo na nohách?

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

Dvě z vás, které pošlou příspěvek a budou vylosovány, získají tuto krásnou pedikúru, kterou věnovala značka Mary Kay

pedikura

Reklama