Děkujeme za první voňavý příspěvek, který nám poslala čtenářka s nickem Vodfon. Jak je někdy těžké najít tu svou vůni?

Přeju krásný den. Když jsem byla, hodně maličká, kupovala jsem malé voňavky konvalinka, nebo fialka. Stály 10 Kč a byly moc krásné. Uvnitř měly sušenou kytičku.Byly fakt nádherné, jenom s tou vůni to bylo horší. A moje zásada byla, čím víc, tím líp. Takže za mnou se táhl konvalinkový, nebo fialkový smrad. Podle mé nálady. To je však hodně stará historie.

Dnes mi to zůstalo, květinové vůně miluji, akorát to už na sebe neliju, jako za mlada. Dlouho jsem se nemohla ve vůni najít.  Musela jsem zestárnout, abych se našla. Teď jsem konečně spokojená. Vlastně od začátku utrácím u  Avon. První jsem objevila, květinovou toaletní vodu Celebre a parfémovou Incadesence.

Ten druhý mě dostal svým krásným tvarem. Avšak  jak léta plynula,  potřebovala jsem změnu. Samozřejmě k lepšímu.

V současné  době používám Treselle a Giordany gold, první parfém od Oriflame.

Kdysi jsem se snažila v drogerii koupit parfém. Nikdy jsem nic nevybrala. Naštvala jsem akorát prodavačku a sebe ještě víc. Měla jsem postřikané skoro celé tělo. Kdybych mohla, stříkám i na nohu. Vždycky začnu slušně zápěstím a pak se rozšoupnu na všechny končetiny. A pak se nemůžu divit, že mám z toho guláš.

Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Prý se mají vyzkoušet maximálně tři vůně. Ty ostatní už není „necvičený“ nos schopen rozeznat. Ale je dobře, že jste si nakonec tu svou vůni, nebo dokonce vůně našla.

Jaké vůně používáte vy, milé ženy -in? Vybíráte si je samy, nebo je dostáváte? Umí se někdo trefit do vkusu, nebo parfém pak tajně někomu věnujete? Která vůně je vám nejmilejší? Používáte stejnou vůni, nebo je střídáte?

Napište nám o té své milované nebo vysněné vůni

na redakce@zena-in.cz

Soutěž: 1 - Který slavný parfém má flakon ve tvaru hvězdy?

PROSÍME:

NEODPOVÍDEJTE NA OTÁZKY V DISKUZI, POČKEJTE SI NA ODPOVĚDNÍ BOX.

DĚKUJEME

 

 

Reklama