Čtenářka Tulinka snila v těhotenství o tom, jak sexy maminka bude. Svěřila své vlasy do rukou kadeřnice, ale výsledek dopadl prý hrozně. Bohužel si musela počkat, až „výsledek“ odroste.

Dobrý den, děkujeme za příspěvek, a souhlasíme s tím, že „nejen oblečení dělá člověka“ :)


Nevím co mě tenkrát při druhém těhotenství napadlo. Asi jsem chtěla patřit mezi ty krásné, upravené maminy. A tak jsem se rozhodla o dost zkrátit vlasy a do odrostlých zbytků, černě obarvených vlasů jsem chtěla blond melír.

Výsledek byl děsivý a do blond melíru to mělo hodně daleko. Protože byly vlasy po zesvětlení hodně zničené, nezbývalo mi nic než čekat, až ta hrůza odroste. Dnes bych byla asi pohotovější než před deseti roky a vlasy bych obarvila nějakým lehkým přelivem. To mě kdysi vůbec nenapadlo.

Něco podobného se stalo kamarádce. Ta měla vlasy své přírodní, nebarvené. Když viděla výsledek, odmítla kadeřnici zaplatit .Po dohodě ji na své náklady vlasy ještě jednou zesvětlila do požadovaného odstínu.

Od té doby jsem přestala s vlasy experimentovat a jen tak jsem žádné kadeřnici nevěřila ani těm co byly ,,vyhlášené“.

Jenže jsem stejně za čas doplatila znovu. Celou rodinu nás měla na starost sousedka. Mladá slečna s několikaletou praxí. Protože jsem si nechávala dlouhé vlasy, tak jsem od ní jednou za čas chtěla jen zastřihnout konečky a trochu prostříhat. Když jsem chtěla změnu, tak padla řeč na OFINU jasně, stručně. Chci ji rovnou a delší, končící nad obočím. Kdybych si všimla, jak se sousedce klepou při práci ruce, tak bych si na ní tohle nikdy nevymyslela. Ofina byla do půlky čela!

Od té doby si říkám. Ne jenom šaty dělaj člověka, ale i vlasy dělaj člověka. A ti co je nemají vlastně mají o starost míň.

Jak jsem byla jako dítě stříhaná na kluka a jak se říkalo podle hrnce, prostě na blbečka.....o tom někdy příště.

Tulinka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Nejšílenější vlasová proměna

  • Zažila jste takovou?
  • Líbila se vám?
  • Co na to okolí?
  • Šlo o domácí experiment?
  • Vynadala jste kadeřnici?
  • Probrečela jste noc do polštáře?
  • Musela jste si pořídit paruku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá super kosmetiku - parfém Lady Avebury, čerstvou novinku od Oriflame, k tomu krémový deodorant od Garnier a jako bonus třpytivé stíny Sephora:

cena

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PROMĚNA. Předem děkuju a těším se na první den strávený s vámi, milé čtenářky!

Reklama