Opravdu všestranný pomocník, který zvládne rozmrazování, smažení, dušení, pomalé vaření, pečení, zapékání, vaření, fritování nebo ohřívání.

Tefal

Fritéza Tefal Versalio 2 Deluxe 9 v 1 je multifunkční přístroj, který vám umožní připravovat každý den řadu lahodných jídel od předkrmů po dezerty pro celou rodinu.  

Se svými 9 programy hravě zastoupí funkci fritézy, hrnce i pánve, navíc praktické víko s průzorem zabraňuje nežádoucímu znečištění okolní plochy stříkajícím olejem. Díky vyjímatelnému uhlíkovému pachovému filtru mohou být jídla bez obav připravována i bez použití digestoře, například na chatě. Maximální hladina naplnění olejem je vyznačena uvnitř nádoby, takže není potřeba nic odměřovat. Odnímatelný časovač navíc dovoluje přípravu jídel bez stálého dozoru.

Používání fritézy Tefal Versalio 2 Deluxe 9 v 1 je snadné, intuitivní a znamená každodenní vaření s naprostou kontrolou nad konečným výsledkem. Díky dokonalému ovládání teploty v rozmezí 80-180°C budou hranolky správně křupavé a restovaná jídla ani dezerty se nepřipálí! Rychle a pohodlně připravíte širokou paletu jídel, záleží jen na tom, kolik oleje přidáte a na jakou polohu nastavíte termostat. Ušetříte tak kalorie a navíc peníze za energii. Snadno vykouzlíte dokonalé hranolky, řízek, lehkou letní ratatouille ke grilovanému masu, guláš, polévku, bublaninu nebo těstoviny či rizoto. Jakmile je jídlo uvařené, můžete přepnout do režimu ‚udržení teploty‘. Do samotné nádoby se vejde až 1,3 kilogramů připravovaného pokrmu.

Velkou výhodou je snadné čištění díky vyjímatelné nepřilnavé nádobě, nádoba, víko i fritovací košík lze mýt i v myčce. Potěší také praktická obracečka a kuchařka plná jednoduchých a lahodných receptů, která vám pomůže objevit a využít pestrost různých režimů vaření.

Tefal Versalio je k dostání ve verzi Versalio 2 Deluxe 9 v 1 za cenu 3999 Kč a Versalio 7 v 1 za cenu 3299 Kč.

Dobrou chuť!

Tefal

Tefal

 

 

Reklama