P-C-Opening-Prague-2-.jpg.png

Peek & Cloppenburg, který je v rámci ČR přítomen také v Brně a v Ostravě, se zaměřuje na komplexní nabídku módy pod jednou střechou, od top světových výrobců jako Hugo, Tommy Jeans, CK Jeans, Tommy Hilfiger, Marc O’Polo, Boss, Boss Black, Polo Ralph Lauren a dalších, po unikátní brandy dostupné pouze zde, jako například značky Review či Jake*s. Dámská i pánská móda zde představuje originální mix značek, z nichž mnohé mají v rámci prodejny vlastní sekce vytvořené v typickém designu daného brandu.

Koncept Peek & Cloppenburg současně reaguje na aktuální trend a silnou poptávku mladé cílové skupiny po volnočasové sportovní módě a rozšiřuje svůj sortiment právě o tento segment.

„Máme radost, že díky loajálním českým zákazníkům můžeme zákazníkům nabídnout další, už pátou pražskou prodejnu, tentokrát v Metropoli Zličín. I přes náročnou situaci na trhu směřujeme vpřed a plánujeme další rozšíření našich prodejen, rozvoj na nových trzích i expanzi v rámci Evropy,“ říká Hans-Peter Pichler, regionální obchodní ředitel Peek & Cloppenburg.

P-C-Opening-Prague-9-.jpeg.png

Hned v říjnu pak dojde k otevření další prodejny, tentokrát se zaměřením pouze na muže. ANSON’s, prodejce pánské módy, je součástí společnosti Peek & Cloppenburg a kombinuje exkluzivní značky a světový výběr mezinárodních návrhářů.

Aktuálně jsou prodejny Peek&Cloppenburg přítomny v 15 zemích včetně Německa, Rakouska, Švýcarska, Nizozemí, Polska, Chorvatska, České republiky, Maďarska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Slovinska, Slovenska, Bulharska a Srbska.

Peek & Cloppenburg je rodinným nezávislým maloobchodním prodejcem módy a leaderem trhu v segmentu luxusních oděvů s přibližně 15 000 zaměstnanci a s více než 150 prodejnami v 15 zemích Evropy. Společnost nabízí široký sortiment výrobků pro každý styl za dostupné ceny, od mezinárodních brandů až po vlastní unikátní značky. Sortiment představuje módu pro každou příležitost - od běžného a business oblečení až po večerní oděvy. Peek & Cloppenburg pečlivě vybírá své výrobky tak, aby udával trendy a inspiroval své zákazníky. Další informace jsou k dispozici na https://www.peek-cloppenburg.com/.


Logo-Peek-Cloppenburg.svg.png

Reklama