Čím se doplněk MultiBeauty liší od jiných výrobků? V těchto kapslích pro každodenní užívání se spojuje nutriční věda a odbornost společnosti Nu Skin v oblasti krásy.

64ef0b459bbd4obrazek.png
 
Nejen výtažky z rozmarýnu a grapefruitu

Tablety MultiBeauty obsahují multifunkční zinek, který pomáhá vyživovat a chránit kožní buňky před oxidačním stresem. Tento prvek doplňuje odborníky vybraná směs rostlinných výtažků z rozmarýnu a grapefruitu, která pomáhá redukovat výskyt očních vrásek, a naopak zvyšuje pružnost pokožky, čímž přispívá k mladistvému vzhledu pleti. MultiBeauty obsahuje riboflavin a zinek, které chrání vaši pokožku před vnějšími faktory a přispívají k udržení normálního stavu vaší pleti. Vitamín C je také zásadní pro produkci kolagenu podporujícího pevnost pokožky.
Biotin, selen a zinek zajistí, že každá ze stotisíců vlasových folikulů, které se nacházejí na pokožce hlavy a skládají se z různých buněk, neustále podstupuje buněčnou obnovu. To je základ pro to, aby proces obnovy vlasů probíhal normálně. Tyto prvky zároveň pomáhají snižovat lámavost nehtů a zlepšovat jejich celkový vzhled.

64ef0b7f8114fblobid0.png
 
Pro ještě lepší výsledky

Doplněk stravy MultiBeauty můžete užívat společně s přípravkem Collagen+, který také patří do řady Nu Skin Beauty Focus. Zatímco MultiBeauty obsahuje antioxidanty, jako jsou riboflavin, selen, zinek a vitamín C, které mohou pomoci chránit buňky před oxidačním stresem, a vitamín C podporující tvorbu kolagenu ve vaší pokožce, Collagen+ funguje jako nositel anti-ageingových benefitů pro dosažení mladistvého vzhledu pleti. Díky němu bude vaše pleť vypadat zářivější a také se sníží objem očních vrásek. Spojení účinků těchto dvou produktů je skvělý způsob, jak dále vylepšit kosmetickou péči o váš vzhled.

www.nuskin.com
64ef0b848a911obrazek.png

Reklama