Zpěvák Petr Muk (43), který zpíval novomanželům Ivetě Bartošové a Jiřímu Pomejemu na jejich svatbě, jim přál jediné – děti. Myslí si totiž, že bez nich je život k ničemu. „Svatba je věc, kterou člověk uskuteční ve svém životě párkrát. Nejlepší by bylo, kdyby to bylo jen jednou a vydrželo mu to až nadosmrti," řekl zpěvák.

„Jak můžu sledovat situaci v našem i světovém šoubyznysu, tak pokud je ženská zralá a chlap už se srovnal, není z něj sukničkář a je připravený se věnovat rodině, je to v pořádku. Vztah jim může vydržet. Faktem je, že ženy se chtějí vdávat více než muži. Nám by stačil život na psí knížku, ale když jsou děti, je manželství velké štěstí. Já se každý den raduji z naší malé Noemi," tvrdí.

Petr Muk má z předchozího manželství dvě dcery. Nevylučuje ale, že Noemi pořídí ještě sourozence.

„Noemi jsou dva roky, teď ji připravujeme vlastní pokojíček. Až se trochu osamostatní a se vším srovná, může nastat moment, kdy přijdou další potomci. Já jsem se tomu nikdy nebránil. Člověk ale musí mít jistotu, že je zabezpečí a nesmí bezhlavě nasekat spousty dětí."

Na rozdíl od Karla Gotta si prý Petr nikdy výslovně nepřál mít syna.

„Tohle mě nikdy netrápilo, důležité je, že Noemi je zdravá a krásná a že obě starší dcery jsou v pořádku. Šárka se teď dostala po konzervatoři na divadelní vědu. Míša studuje ČVUT. Obě mají solidní zázemí a já je podporuji," dodal Muk.

Reklama