Je tomu již mnoho let zpátky. Založil jsem kdysi kapelu jménem Succuba, a ježto mám dlouhé vlasy, žertoval jsem na koncertech, že jsme takové čistě dívčí těleso. Bohužel jeden z návštěvníků koncertu to pochopil docela jinak...

Tento příběh je více než deset let starý a už jsem jej určitě několikrát v magazínu vyprávěl, ale zážitek je to natolik siný, že vám ho povím znovu. Navíc se velice hodí k dnešnímu tématu.

Ještě bych rád předeslal, že jsem se v životě setkal s mnoha gayi a lesbičkami a mám mezi těmito lidmi i dobré přátele, přesto jsem si prošel i negativní zkušeností. Jak to tenkrát bylo?

Pan M.

čakryJsem hudebník a vždycky jsem toužil po tom mít vlastní kapelu. Za svůj život jsem založil několik těles a některé z nich nadále fungují, i když v nich už neúčinkuji - je to vážně příjemný otcovský pocit. Ale proč o tom mluvím - jedna taková kapela se jmenuje Succuba (to slovo označuje latinsky ženského sexuálního démona). V téhle kapele jsem byl z počátku já - dlouhovlasé individuum - a čtyři slečny, tak jsem na koncertech vždycky žertoval, že jsme takové čistě dívčí těleso.

Jak šel čas, koncertů přibývalo a začali na ně chodit i kamarádi kamarádů, známí známých... inu stalo se, že jsem se podíval do publika, a polovinu lidí nepoznával. To mi jako kapelníkovi samozřejmě lichotilo.

Po jednom koncertě mi byl představen pan M. jakožto produkční (ha - další úspěch, tetelil jsem se). Pan M. byl příjemný třicátník, se kterým se opravdu dobře povídalo, tak mezi námi záhy vzniklo přátelství.

Jednou jsem ho pozval k sobě domů, že mu přehraju nějakou skladbu. Líbila se mu a při následném plkání mi zjevil, že se věnuje asijské kultuře, a jestli bych nechtěl otevřít čakry. Což o to, tajemno mě vždycky trochu zajímalo, tak jsem souhlasil.

Navodili jsme tedy atmosféru tyčinkou a pan M. začal. Začal pěkně hlavovou čakrou a pak šel po těle níž. Když se dostal (překvapivě velice rychle) k čakře, která se nachází na genitáliích, začal se mě dotýkat docela jinak a zcela jednoznačně se sexuálním podkresem.

„Hele, tohle už ale není otvírání čaker, co?“ zeptal jsem se.
„Ne. A jak se ti to líbí?“

Myslím, že to pocítil záhy, když opouštěl můj byt. Nebyl jsem nijak drsný, ale docela jasně jsem mu dal najevo, že se mi to opravdu nelíbí a že jsem na holky. Zpětně ale musím uznat, že mohl být z mého prohlášení na koncertě zmatený...

Téma dne 12. ledna 2012: Gayové a lesbičky - vaše příběhy

  • Máte kamaráda gaye nebo kamarádku lesbičku?
  • Jak jste se s nimi seznámily a máte s nimi nějakou zajímavou historku?

Své příspěvky na toto téma mi posílejte na redakční e-mail (viz níže). Rozsah příspěvků: Maximální délka není stanovena, minimální je alespoň jako tento odstavec textu. Redakce si vyhrazuje právo, příspěvek neuveřejnit. Chcete-li mít šanci na získání dárku: knížka básniček Hanky Zagorové - Milostně, červený parfém AVON Aspire a zamilovanou tužku na oči, pošlete svůj příspěvek nejpozději tak, aby v redakční poště přistál 12. 1. 2012 do 15.00 hodin.

aspirezagorova

Reklama