Svého drahého by za nic na světě nedala čtenářka ifulinkaa, která nám poslala další příspěvek…


Přeji všem příjemný pátek :-)


Sama sebe se ptám, co mám na partnerovi nejraději. Nesplňuje bohužel mé dané cíle: 60,90,40 ( 60 mega na účtě, 90 let a 40 horečka). Škoda. Ale jsem mladá a dědoušci mne nebrali. Komplexem hledání otce netrpím, ale nikoho neodsuzuji.
 Mám celkem nenáročné požadavky při výběru přítele: musí mne mít rád, nesmí být agresivní, musí být pracovitý, žádného povaleče živit nehodlám (z čeho taky?), nekuřák, nepijan, svědomitý, spolehlivý. Na vzhledu mi zase tak nezáleží, protože člověk je krásný duchem a že má nějaké nedostatky vůči Panu Dokonalému asi zvládnu přežít. Vždyť takový je jen jeden, Ken, toho už má ovšem v merku Barbie... Ostatní krasavci jsou gayové, což mi taky kazí malinko plány.
Můj vyvolený je stejně nejlepší, protože je můj a hlavně není žádná fatamorgana...Má mne rád, většinou se na něj mohu spolehnout, pokud nechci, aby někam došel včas... Nepije vůbec, nekouří, maká od rána do furt a já ho nutím přestat. Akceptuje mé kulinářské výmysly a většinou si na mé pokusy nestěžuje...Že je o půl metru vyšší a občas ho z mé nížky bolí za krkem? Lehneme si, tak se rozdíl ztratí. Že má kouty? Svádí to na sexuální polohu. Že maká rukama a je věčně od oleje? Práce šlechtí a třeba se stane šlechticem. Že není následovník Billa Gatese? Peníze nejsou vše...
Díky za něj, nedám ho!

Když je dnes tak hezky venku, zabalte to do peřin a užijte si relax. S partnerem či knihou.

Ifulinkaa


A jak jste na tom vy, milé dámy? DNEŠNÍ TÉMA ZNÍ: Můj partner musí bezpodmínečně mít...

Co vás na mužích nejvíce přitahuje? Na co hledíte ze všeho nejdříve? A co vám naopak vadí a nedokázaly byste to u partnera přejít, nehledě na to, jak úžasný by jinak byl?

Neváhejte a pište, pro co máte u mužů slabost. Také mě bude zajímat, jestli jste nakonec zakotvily s partnerem, který váš požadavek/ky splňoval, nebo jste se zkrátka smířily s realitou.


Své příspěvky můžete už nyní posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz. Tentokrát budeme soutěžit o krásný balíček vlasové kosmetiky značky Schauma, který obsahuje šampon, kondicionér a vyživující balzám ve spreji.

schauma

Reklama