Na začátku chci jenom říct, že jako mladší (asi 17letá) jsem si deníček psala, a když jsem ho potom po letech našla, měla jsem záchvaty smíchu. Nejčastějším tématem (a vlastně jediným) bylo to, že Petr se na mě dnes ve škole nepodíval, na diskotéce byl Tomáš, ale chodit se mnou chce Honza. :o)

No ale k tématu - jak jsem strávila víkend.

V sobotu ráno jsem vstala v 8 hodin, abych stihla dojít pro čerstvé rohlíky a vyhnula se frontě důchodců, kteří si jdou do obchodu poklábosit a zdržují ostatní nakupující. Potom jsem připravila snídani pro sebe a manžela. Po snídani jsme vyrazili na stavbu - stavíme si svépomocí dům. V plánu byly příčky nahoře. Manžel zdil a já mu pomáhala. Potom jsem šla udělat oběd - krůtí maso se zeleninou a rýži. Když jsem se vrátila s obědem, přijel mezitím můj táta, který nám přišel pomoct. Takže manžel zdil, táta řezal cihly a já jsem dělala „holku pro všechno."
Večer manžel odvezl mého tátu domů a přivezl pro změnu tchyni, která u nás ze soboty na neděli spala (k mé velké radosti :o)).

V neděli ráno jsme se všichni tři po snídani vypravili opět na stavbu, kde jsme namíchali v míchačce maltu a opět zdili. A také nosili cihly - což není zrovna nejlehčí práce tahat je do patra, ale udělat se to musí. Ve 13 hodin manžel odvezl tchyni do práce a já jsem mezitím udělala oběd - no udělala - manželovi jsem dala to, co zbylo od včera, a sobě jsem si uvařila krupicovou kaši.

Odpoledne jsme pokračovali v práci na stavbě.

Domů jsme přišli asi v 18 hodin, navečeřeli jsme se (chléb se salámem a hromady okurek, které nám vyrostly na zahrádce), osprchovali a manžel po osmé hodině odjel do hospody na nejdůležitější zápas v historii fotbalu.

Já jsem se koukala na svůj oblíbený seriál Ztraceni. Kolem 23.30 hodin jsem manžela slyšela, jak přijel domů, ale hned jsem zase usnula.

 

Tak takhle nějak trávím poslední dobou všechny víkendy. Proto se těším na tento víkend, co bude, protože jedeme s manželem na Benátskou noc, takže si konečně odpočineme od práce! Bude to taková naše mini dovolená.

 

Zdraví Evikus


Zdravím jmenovkyni! :-) Tak to jste si teda mákla. Ale když děláte příčky, to už je konec v dohlednu, ne? Vánoce už možná budete trávit ve svém... nebo jsem moc naivní? :-)
Reklama