kutilJestli je to štěstí mít doma kutila, nebo ne, to nedovedu posoudit. Ale dovedu posoudit, jaké to je mít ho v rodině. Můj tchán je totiž prototypem kutila.

Domácnost rodičů mé ženy je rozdělena na dvě části: území maminky a tatínkův nepořádek. Přesto je spousta šikovných věcí v prvním území dílem tchána. Vlastně skoro na cokoli sáhnete a udiveně řeknete: „To je šikovný, kde jste k tomu přišli?“ Ozve se odpověď: „To udělal Jarek.“

Ostatně jednu jeho vychytávku už jsem vám představil ve článku...

Kutilovo doupě

Jak vypadá pokoj skutečného kutila? Když do něj vejdete, zjistíte, že jeho značná část se sestává z pracovního pultu. Pak je tu také skříň s kde čím rozebraným a po zemi leží různé rozdělané vychytávky a rozopravované pourouchaniny.

Pozoruhodná je preciznost a znalosti, se kterými Jarek své domácí výtvory dělá. Nikdy bych nevěřil, že se dá doma vyrobit tištěný spoj, ale jde to. Mezi Jarkovy parádní kousky patří praktický sušák na houby, pojízdné domácí dveře, časomíra na psí závody, detektor kovu a spousta dalších...

Ale jednu nevýhodu tchánovo kutilství má. Každý to o něm ví, takže když mu přinesete něco k opravě nebo výrobě, jeho dodací lhůty jsou občas skutečně dlouhé.

Téma dne: Kutilství

Pište a posílejte mi fotky s náměty...

  • Můj chlap je kutil.
  • Jak jsem ulovila kutila.
  • Jeho kutilství mi leze na nervy.
  • Naše kutilské domácí vychytávky.
  • Jsem kutilka.

Příspěvky můžete posílat už nyní na náš redakční e-mail...

A jaká bude cena za nej kutilský příspěvek? Nechte se překvapit, ale řekl bych, že naše hodnotná cena potěší každého kutila!

Reklama