Mít tajného ctitele může být vzrušující a zábavné, jenže ne vždy se to hodí. Lucie (32) dostává pravidelně milostná vyznání, která si vůbec nepřeje. Zažívá kvůli tomu nepříjemné chvíle.

„Manžel mě podezírá z nevěry, ale já sama si přitom už téměř dva měsíce marně lámu hlavu, kdo je onen neznámý pan M. Týden co týden od něho nacházím ve schránce milostné dopisy a často i drobné dárečky, jako je třeba čokoláda ve tvaru srdce, růže… Jenže já o taková vyznání vůbec nestojím. O to méně, že jsem šťastně vdaná a ráda bych, aby to tak i zůstalo,“ líčení svůj příběh Lucie, jejíž manžel je už pořádně vytočený.

„Když se objevil první vzkaz, přinesl ho ze schránky právě on a samozřejmě si ho rovnou přečetl. Ne že by mi lezl do korespondence, ale ten člověk napsal milostné vyznání na pohlednici. Hodil ji přede mne a čekal na vysvětlení. Stálo tam: Má krásná, přenádherná Lucie, jsi žena mého života a já doufám, že Tě nikdy neztratím. Být Ti na blízku je pro mě neskonalou ctí! Líbá Tě Tvůj M.,“ předčítá z pohlednice Lucie s tím, že vůbec nevěděla, která bije.

love

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„Napadlo mě, že se někdo musel splést a hodit pohlednici do špatné schránky. Manžel pokrčil rameny, ale bylo na něm vidět, že to z hlavy nepustil. Co kdyby byl dopis přece jen pro mě! Já se tomu jen smála. Tak přece žárlí. Jenže za pár dní mě smích přešel. Ve schránce byl další dopis a k tomu i kytka. Tajemný M. mě zase opěvoval a liboval si, jak nádherné chvíle jsme spolu strávili. To už bylo moc! Manžel běsnil a doma ztropil scénu, s kým že se to tahám. Co na to říct, když sami nevíte, o co jde?“ kroutí hlavou Lucie, která dodnes nezjistila, kdo jí tajemné vzkazy posílá.

„Nikoho podezřelého kolem sebe nemám. Už mě napadla i varianta, že se mi někdo snaží jen ublížit a rozeštvat mě s manželem. Ten je stále na pochybách o mé věrnosti, i když i jemu už to celé připadá po tak dlouhé době podivné. Musím ale říct, že je to nepříjemné nám oběma. Já už se začala víc dívat kolem sebe, jestli mě někdo nesleduje. Jenže chytit někoho při činu je téměř nemožné. Bydlíme v paneláku, takže nějaké kamery nepřicházejí v úvahu. A čekejte několik dnů a nocí poblíž kastlíků!“ dodává Lucie.

Čtěte také:

Reklama