kLÁRA A ADAMOdmalička jsme se ségrou zkoumaly, komu jsme podobné. Musím říct, že u nás v rodině jsme takové míchanice obou rodičů. Sice máme všichni velké oči z tátovy rodiny, ale tvary nosů, prstů, nehtů, křivé nohy atd se nám z obou rodů promíchaly. Takže sice já jsem štíhlá po mámě a mám její postavu a tvar nehtů, nicméně obličej i vlasy mám po tátovi. Ségra má zase jemnější obličej, ale figuru do otcovy rozložitější rodiny. Včetně širokých plosek nohou. Hodně podobní jsme si v obličeji s nejmladším bráchou, když se nenamaluju, můj muž si ze mě dělá legraci, že je jako moje dvojče.

Když se mi narodil můj první syn Adam, kterému je dneska dvacet, zaujalo mě, jak moc je mi podobný. Tmavé vlasy, velké oči, obličej, nápadná podoba. Tvar zubů, nehtů, jen mě přerostl o dvě hlavy, má bez pár centimetrů dva metry. Musím se přiznat, jako matku mě to těší. Druhý syn Bertík se ještě tvaruje, ale jsou si s Adamem ve stejném věku velice podobní. I když mají jiné tatínky... Jen si myslím, že mě zase přeroste o dvě hlavy, bude také určitě velký a je blonďák po tátovi Radkovi, po kterém také doufám zdědí akční a podnikavou povahu...

ADAM BERTÍK

Jak jste na tom? Také vás těší, že jsou vám děti podobné?

Posílejte mi dnes příběhy a fotky o své příbuzenské podobnosti. Máte bratra, který vám z oka vypadl? Dědečka? Bojíte se, že jednou vaše děti budou po vašich rodičích? To všechno mě zajímá! Vaše strachy, radosti i humorné historky, ideálně doložené fotkou, anebo naopak vaše fotky a fotky vašich příbuzných doložené krátkým komentářem, čekám pod heslem „Pribuzenska podoba“ na e-mailu: redakce@zena-in.cz. Nejlepší příspěvek oceníme malým dárkem!


T) Šílený americký umělec Jimmy Boo v kreaci Krápník.

Reklama