Milé čtenářky, nevím zda mohu přispět svou troškou do mlýna, ale napíšu VÁM o mém nesplněném snu mého již dnes dospělého syna. Dnes je úspěšným právníkem ,ale v dětství od 5 let toužil být popelářem. To co jsme zažily celá rodina, když přijíždělo popelářské auto, bylo tak legrační, že jěšte dnes to vyloudí na mojí tváří úsměv.

Syn Aleš, když byl malý chtěl být a snil o tom , že bude popelářem. Vzbudil v 5 ráno celou rodinu a hlasitě křičel "Mami, babi, dědo,táto,jedou popeláři:" Celá domácnost , připomínám že i 80 ti letá babička byla v pohotovosti, s příjezdem popelářů. Pak si doma sestrojil malou nástupní plošinku,a pokoušel se celé dny naskakovat tak bravurně, jak to dělala osádka popelářského vozu. Na zahradě si našel starý hrnec a kutálel s ním tak dlouho až se mu po několika týdnech povedlo, co dělali popeláři, otáčet popelnici po silnici. Celá rodina jsme se na syna koukali, smáli jsme , jak mu to nejde naskočit na malou židličku, a zhoupnout se na ní a seskočit.

Pak jak plynul čas, na gymnáziu syn dostal za úkol napsat esej, nebo povídku se stejným tématem jako máme mi dnes: "O cěm jsem snil ,když jsem byl malý". Jeho povídka o popelářích , o rozbitých kolenech, o naskakování na malou plošinku,o hrnci který kutálel po dvorku byla vyhodnocena jako nejlepší. A tak při dnešním tématu trochu legrace na závěr. Jeho sen se mu sice nesplnil, ale vím že to jak se učil býti popelářem se mu povedlo.

Tana.M

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Váš syn má štěstí. Znám víc těch, kteří chtěli být právníkem a skončili jako popeláři :-)

Dnes si povídáme o tom, čím jsme v dětství chtěli být. Více se dozvíte ZDE. Hledáte inspiraci? Pak nahlédněte do dnešního článku Čím jsme v dětství chtělí být? A čím jsme se stali?

Svoje příběhy, které můžete doplnit i obrázkem vašeho pracoviště nebo vás v akci, posílejte na e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Dnes je ve hře kosmetický balíček obsahující Pinnacle - tělové mléko s vůní mandlí a pemzu, dále můžete získat Activ F - šampon pro ženy proti padání vlasů a připraveno máme i něco sladkého.

Reklama