i nějaké to navíc, píše s něhou naše čtenářka s nickem Janaa1 a my jí to moc přejeme. Tím spíš, že v minulosti trpěla anorexií a s nezdravou hubeností si užila své.

Zdravím všechny ženy in. Vánoce s mojí linií trošku zatřásly, protože kolem cukroví neprojdu, aniž bych si nezobla. Miluju vanilkové rohlíčky...i ostatní druhy. A musím přiznat, že mi to vůbec nevadí. 

V tom mém „minulém životě“ s exmanželem jsem trpěla anorexií, bylo mi neustále špatně, rozjely se u mě deprese a nemohla jsem vůbec jíst. Vážila jsem 42 kilo a byla jsem zesláblá, že jsem sotva chodila.

Naštěstí je to momentálně pryč a mých 70 kg (168 cm) mi vůbec nevadí. Pravda, hůř se shání oblečení, než na „tyčinkozní“ holky, ale já si svoje kousky vždycky najdu a je mi líp. Nejsem tak podrážděná a deprese se zmírnily - hurá.

Nedávno mi moje psycholožka řekla, že hubené ženy trpí osteoporozou 4x častěji než ty, které mají nějaké to kilo navíc...samozřejmě nemyslíme tím těžkou obezitu, to ne. Ale já mám to štěstí, že můj současný partner má rád každé moje kilo - i ty trochu navíc...alespoň mi to říká.

A co dodat na závěr než holky, nepřežeňte to s dietami, je to cesta do pekel a písničku pana Spáleného:

ahoj Janaa1

Milá Janaa1, děkujeme za pěkný příspěvek doplněný písničkou a přejeme hodně štěstí s novým partnerem

Reklama