Pracuju jako servírka v jednom penzionku a po mateřské jsem se nedávno vrátila do práce. Moje šéfová se mezitím vdala a vzala si o dost mladšího muže. Zpočátku působil docela sympaticky. Líbilo se mi, že se k ní hezky choval a ona po jeho boku vyloženě omládla.

Byla jsem ráda, že zase jsem zase mezi lidmi a tak mi zpočátku byly příjemné i šéfovy žertíky. Postupem času začal ale přitvrzovat a jeho anekdoty se stávaly čím dál hrubější. Tak jsem ho upozornila, že nejsem jeho kámoš, ale zaměstnanec.. Docela to vzal, alespoň to tak vypadalo.

Místo toho teď posedává v kuchyni u kuchařů a neustále mě pozoruje. Nevynechá jedinou příležitost, jak se mě nějak dotknout. Sem tam mi sáhne na zadek, na nohu, ale bylo to vždycky jakoby omylem…

Poslední dobou vede s klukama z kuchyně neustále debaty o sexu, jak a kdo to dělá, co mají nejradši. Taky si chodí okukovat do restaurace zákaznice a pak rozebírají, jaké by to mohlo být s paní, co sedí u okna apod.

Tyhle řečičky už jsem se naučila ignorovat, i když je někdy docela náročné to i jen vyslechnout. Nejvíc jsou samozřejmě slyšet sexuální fantazie pana šéfa. Vždycky po očku pozoruje, co já na to…

Začíná ale být čím dál dotěrnější. Minulý týden si počkal, až všichni odejdou, a pak chtěl, abych si s ním dala panáka. Naštval se, když jsem mu řekla, že musím domů za rodinou. Pak se na mě vrhnul, osahával mě a chtěl se líbat.

Měla jsem docela strach, protože jsem tam byli sami. Nakonec se mi podařilo utéct. Pohrozila jsem mu, že to povím jeho ženě. Ale vysmál se mi, že mi to nebude věřit a dá mi padáka.

Manželovi se bojím svěřit, je docela žárlivý a bojím se, že by si to mohl řešit silou. Moje kolegyně se mi smějí, že jsem přecitlivělá. Prý když si párkrát sáhne, přestane ho to bavit, jen ať ho nechám. Mně už se ale z představy, že ho zas uvidím, dělá zle…